Sprawdź co kupują inni! Bestsellery

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Akcesoria komputerowe Listwy zasilające - UPS
Aktywne filtry

Listwy zasilające - UPS

(213)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Actina Actis Activejet AMD Apple Bitdefender Brother Canon Cooler Master D-Link Epson Huawei Intel Kingston MSI Symantec Trust

Listwy zasilające - UPS - co musisz wiedzieć

Zasilacz awaryjny UPS to akcesorium, które okaże się niezbędne wszędzie tam, gdzie liczy się stabilna praca, niezależnie od warunków. Listwa zasilająca ma za zadanie dostarczyć prąd do wszystkich podłączonych urządzeń, w sytuacji przerwy w dostawie energii elektrycznej. Zasilacz awaryjny UPS oferuje różny czas podtrzymania, w zależności od wybranego modelu. Najczęściej jest to od kilku do kilkudziesięciu minut. Czas ostatecznie zależy także od obciążenia.

Czym wyróżnia się zasilacz UPS do komputera?

W naszej ofercie można znaleźć urządzenia oferujące różną liczbę gniazd sieciowych, dzięki czemu można bez problemu dopasować UPS do swoich potrzeb. Zasilacze różnią się także dostępnością funkcji. Część modeli oferuje zabezpieczenie przeciw przeładowaniu, przeciw nadmiernego rozładowaniu i zbyt wysokiemu lub niskiemu napięciu. UPS to zasilacz, który może być również wyposażony w funkcję zabezpieczenia przed przegrzaniem. Sprzęty znajdujące się w naszym asortymencie gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa oraz wszechstronne zastosowanie.

Sortuj