Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD AGD do kuchni Lodówki
Aktywne filtry

Lodówki

(150)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Bosch Tefal

Lodówki - co musisz wiedzieć

Lodówka to obowiązkowy element w każdej kuchni. I to do tego stopnia, że dziś nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie bez niej przechowywania w domach produktów spożywczych. W końcu to lodówki, a właściwie tzw. chłodziarko-zamrażarki pozwalają nam zachować na dłużej świeżość żywności (szczególnie nabiału i mięs) i napojów, a także umożliwiają głębokie zamrażanie gotowych dań, potraw garmażeryjnych, owoców, warzyw, mięs, ryb czy też kostek lodu.

W naszej ofercie można znaleźć zarówno małe, jak i duże lodówki, wolnostojące oraz do zabudowy. Pojemność sprzętów przekłada się m.in. na stopień ich energooszczędności. Oprócz tego, na tę kwestię wpływa też umiejscowienie opisywanego elementu wyposażenia. Lodówka nie powinna stać w pobliżu źródeł ciepła. Co za tym idzie, niewskazane jest umieszczanie jej blisko kaloryferów czy kuchenki. Trzymanie się tej zasady pozwoli w pewnym stopniu zmniejszyć wysokość rachunków za prąd.

Lodówki - na co zwrócić uwagę wybierając konkretny model?

Planując zakup nowej lodówki przede wszystkim musimy uwzględnić potrzeby naszej rodziny i na ich podstawie wybrać urządzenie o odpowiednich parametrach. Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na klasę energetyczną różnych modeli. Zdecydowanie najlepsze są lodówki z zamrażalnikiem klasy energetycznej A+++, które oszczędzają dużą ilość energii. O ile dla rodzin dwu- trzyosobowych wystarczający jest sprzęt standardowych, niezbyt dużych rozmiarów, o tyle w domach, gdzie liczba mieszkańców jest większa konieczne są chłodziarko-zamrażarki o większej pojemności. W tym przypadku doskonale sprawdzają się modele dwudrzwiowe.

Dla wielu osób kluczowe znaczenie mają atrakcyjne ceny. Jeśli również zależy nam na urządzeniu, którego zakup nie obciąży nadmiernie domowego budżetu, warto postawić na podstawowe produkty najbardziej znanych i renomowanych marek. Choć nie będą one wyposażone w dodatkowe opcje, wykonają prawidłowo najważniejsze zadania, czyli chłodzenie oraz mrożenie. Co więcej, tego typu lodówki również nie pobierają zbyt dużej ilości energii. Dzięki temu możemy nie tylko zmniejszyć wysokość rachunków za prąd, ale też przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego.

Jakie lodówki oferuje nasz sklep internetowy?

W naszej ofercie można liczyć na szeroki wybór urządzeń typu chłodziarki z zamrażalnikiem, co pozwala na łatwe dopasowanie sprzętu do swoich potrzeb, wielkości rodziny, możliwości finansowych oraz wystroju. Dostępne są najlepsze sprzęty renomowanych producentów mających bardzo dobre opinie, takich jak Amica, BEKO, BOSCH, LG czy Samsung. W zależności od wizji aranżacyjnej kuchni, można zdecydować się zarówno na typowo nowoczesne modele oraz wersje nawiązujące swoją stylistyką do retro. Zapewniamy szeroki wybór kolorów. Dużą popularnością cieszą się obecnie czarne lodówki, srebrne, beżowe oraz w odcieniu soczystej czerwieni.

Wśród dostępnych opcji, można znaleźć urządzenia z funkcją No Frost, z kostkarką, dystrybutorem wody oraz wyposażeniem w szufladę, która przedłuża świeżość produktów spożywczych. Pierwsza funkcjonalność ma szczególnie istotne znaczenie ze względu na możliwość utrzymania odpowiedniego poziomu wilgotności, co z kolei przekłada się na mniejsze ryzyko pojawienia się szronu oraz brak konieczności przeprowadzania regularnego rozmrażania.

Lodówki dwudrzwiowe i jednodrzwiowe - postaw na bezpieczne zakupy online

Ze względu na szeroki wybór urządzeń, zapewniamy możliwość łatwego dopasowania rozmiaru lodówki. W szczegółowym opisie znajdują się informacje na temat wysokości, szerokości oraz głębokości. W zależności od swoich preferencji można także zdecydować się na chłodziarkę z zamrażarką umiejscowioną w dolnej, górnej części lub z boku. Jeśli chodzi o poziom emitowanego hałasu, oferujemy sprzęty w zakresie od 32 do 43 dB

Sortuj