Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD Przydatne w domu Klimatyzatory
Aktywne filtry

Klimatyzatory

(5)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Bosch

Klimatyzatory - co musisz wiedzieć

Klimatyzatory

W sezonie letnim temperatury potrafią być wysokie. Aby jednak zachować komfort przebywania w danym pomieszczeniu, dobrym pomysłem jest postawienie na klimatyzatory. To przenośne urządzenia, które pozwalają na obniżenie temperatury w danym pokoju. W naszym asortymencie znajdziesz wiele różnych modeli takich urządzeń, umożliwiających dopasowanie do własnych preferencji. To sprzęty, które doskonale wpisują się zarówno w wyposażenie prywatnych domów i mieszkań, jak i biur czy nawet lokali usługowych.

Szeroki wybór klimatyzatorów przenośnych

Każdy klimatyzator przenośny z naszej oferty różni się od pozostałych pod względem dokładnych parametrów, a także wyglądu. Oferujemy modele czarne i białe, a także te łączące ze sobą elementy w różnych barwach. Znaczenie ma również moc klimatyzacji do domu. W większych pomieszczeniach konieczne jest postawienie na urządzenia bardziej wydajne.

Oferujemy także klimatyzatory przenośne wyposażone w szereg udogodnień. Pozwalają one na skuteczne chłodzenie powietrza, a także pozbywanie się zanieczyszczeń. Co więcej, niektóre z dostępnych modeli można programować odpowiednio wcześnie i zmieniać ustawienia zdalnie. To doskonały wybór m.in. w sytuacji, gdy urządzenie ma być wykorzystywane w celu schładzania powietrza przed snem i w trakcie całej nocy.

Opcje w klimatyzatorach pokojowych

Dostępne klimatyzatory pokojowe zostały wyposażone w szereg technologii, które zapewniają łatwą obsługę i możliwość dopasowania konkretnych opcji do własnych preferencji. Mowa tu o takich udogodnieniach, jak:

 • timer pozwalający na samodzielne programowanie czasu pracy,
 • pilot pozwalający na zdalne sterowanie urządzeniem,
 • różne tryby pracy, od najsłabszej, aż do największej mocy,
 • możliwość nie tylko chłodzenia, lecz także ogrzewania pomieszczenia,
 • automatyczna regulacja prędkości przepływu powietrza i temperatury w zależności od trybu,
 • cicha praca,
 • uchwyty ułatwiające przenoszenie,
 • zabezpieczenia przed przegrzaniem,
 • wbudowana pompa wodna,
 • funkcja jonizacji,
 • wyświetlacz LED,
 • zamontowane filtry.

Obecnie klimatyzacja do domu potrafi generować chłodne powietrze, jednocześnie nie wysuszając go. Dzięki temu zwiększa się komfort przebywania w pomieszczeniu.

Klimatyzatory z naszej oferty zostały stworzone z myślą o przenoszeniu. Pozwalają one na wykorzystywanie w dowolnym pomieszczeniu, w zależności od Twoich zmieniających się potrzeb. Z tego powodu większość klimatyzatorów pokojowych została wyposażona w kółka. Dzięki temu nie trzeba samodzielnie podnosić urządzenia, które może ważyć co najmniej kilka kilogramów. Oprócz tego w niektórych modelach zastosowano także dodatkowy uchwyt u góry.

Klimatyzatory z filtrami

Niektóre klimatyzatory pokojowe z naszego sklepu zostały wyposażone także w specjalne filtry, które pozwalają na usuwanie zanieczyszczeń z powietrza. To doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla alergików. Dzięki temu powietrze jest nie tylko chłodzone, lecz także oczyszczane. Filtry wymagają jednak regularnego wymieniania, by mogły odpowiednio pełnić swoją funkcję i skutecznie pozbywać się zanieczyszczeń.

Klimatyzatory pokojowe z funkcją nawilżania

Klimatyzator pokojowy z funkcją nawilżania powietrza to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać nie tylko o niską temperaturę w pomieszczeniu, lecz także komfort oddychania. W skład konstrukcji takich urządzeń wchodzi zbiornik mieszczący nawet 10 litrów wody. W trakcie pracy jest ona stopniowo uwalniana, nawilżając wypuszczane powietrze. Niektóre sprzęty wyposażono też w system kurtyny wodnej.

Sortuj