Poczuj esencję luksusu w Twoim ogrodzie - Twój prywatny basen, nieograniczone przyjemności - sprawdź ofertę

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda

Formy płatności

Przelew online

Przelew online to szybki, wygodny i całkowicie bezpieczny sposób płatności dla posiadaczy kont obsługujących płatności elektroniczne. Transakcje obsługiwane przez usługę internetową PayU. Wszystkie informacje podawane w czasie dokonywania płatności są zakodowane i bezpieczne dzięki zastosowaniu protokołu SSL. Więcej na temat bezpieczeństwa znajdziesz na stronie https://www.payu.pl/

Przelew bankowy

Przelew jest to standardowa wpłata na konto bankowe. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowanie wpłaty. Standardowy przelew dociera do nas w czasie 12-48 godzin. Wpłaty dokonane na poczcie pojawiają się na koncie po upływie kliku dni.

Raty

Raty przez Internet.
Wybierając tę opcję, po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie na bezpieczną stronę banku, na której to należy uzupełnić wymagane pola.

 

UWAGA: Sklep Sferis.pl nie otrzymuje, ani nie ma wglądu w dane osobowe umieszczane we wniosku ratalnym wysyłanym do Santander. Dane te objęte są rygorystyczną tajemnicą bankową. Dokładny opis składania wniosku kredytowego przez Internet znajduje się tutaj.

 

UWAGA: ACTION SPÓŁKA AKCYJNA oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. Dokładny opis składania wniosku kredytowego przez Internet znajduje się tutaj.

Odroczona płatność

 

PayPo oraz Twisto to formy przelewu online, dzięki którym można zapłacić za zakupy nawet za 30 dni bez dodatkowych kosztów. W przypadku, jeśli ten czas okaże się zbyt krótki, spłatę należności można rozłożyć na wygodne raty. Kliknij w nazwę formy przelewu, aby dowiedzieć się więcej.

Pobranie

Płatność gotówką kurierowi.
Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki bezpośrednio kurierowi.

Uwagi

Wybór pomiędzy powyższymi formami płatności może być ograniczony z uwagi na obowiązujące przepisy prawa (w szczególności ograniczające wysokość dokonywanych wpłat lub wymagające identyfikacji składającego zlecenie płatnicze). O każdym takim ograniczeniu informujemy w trakcie składania zamówienia.