Darmowa dostawa Paczkomatem od 599 zł lub Orlen Paczka za 9,90 zł przy zamówieniach do 599 zł! Sprawdź szczegóły >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Podzespoły komputerowe Zasilacze PC
Aktywne filtry

Zasilacze PC

(192)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

AMD Corsair Gigabyte Intel Lenovo MSI

Zasilacze PC - co musisz wiedzieć

Zasilacze do komputerów stacjonarnych i laptopów

Zasilacz umożliwia pracę wszystkich podzespołów komputera, dlatego powinien być on bezawaryjny i mieć moc dobraną pod kątem zapotrzebowania na energię komponentów znajdujących się pod obudową komputera. Postaraliśmy się o to, aby w naszym sklepie znalazł się szeroki wybór zasilaczy – znajdziesz u nas zarówno modele do komputerów stacjonarnych, jak i do laptopów.

Proponujemy akcesoria od renomowanych producentów – urządzenia te spełniają wymagane standardy bezpieczeństwa oraz dostarczają odpowiednio wysokiego napięcia do wszystkich podzespołów. Wybierz zasilacz do PC lub laptopa z naszej oferty – te wysokiej klasy części komputerowe zapewnią sprawne działanie Twojego sprzętu!

Zasilacze do komputera – jakie są jego zadania?

Zasilacz to element niezbędny do pracy wszystkich podzespołów komputera, modyfikuje on napięcie płynące z sieci tak, aby było ono odpowiednie i bezpieczne dla poszczególnych części komputerowych – procesora, karty graficznej, dźwiękowej oraz płyty głównej.

Zasilacz PC jest odpowiedzialny za:

  • zasilanie całego mechanizmu komputera
  • zapewnienie odpowiednich standardów bezpieczeństwa – zasilacze do komputera stacjonarnego z naszej oferty mają zabezpieczenia przeciążeniowe oraz gwarantują ochronę zarówno dla sprzętu, jak i jego użytkowników

W naszej ofercie znajdziesz także zasilacz do laptopa, który umożliwi ładowanie komputerów przenośnych za pomocą portów w obudowie urządzenia.

Zasilacz do komputera stacjonarnego i do laptopa – poznaj naszą ofertę!

W naszym sklepie kupisz zasilacz do komputera od renomowanych marek – Asus, Modecom, GiGABYTE i innych. Oferujemy modele w różnych wariantach, jeśli chodzi o ich:

  • moc – jest to najważniejszy parametr zasilacza komputerowego
  • parametry wentylatorów
  • wymiary – z naszej oferty wybierzesz model zasilacza dopasowany do wielkości komputera i jego obudowy.

Zasilacze do laptopów z naszej oferty to uniwersalne urządzenia, które podłącza się bezpośrednio do sieci. Mają one taką długość kabla, aby można było wygodnie używać komputera podczas jego ładowania. Tak jak zasilacze do komputerów stacjonarnych, chronią one podzespoły przed zwarciem i zbyt wysokim napięciem.

Na co zwrócić uwagę, wybierając zasilacz PC?

W związku z tym, że zasilacz ma kluczowe znaczenie dla działania całego komputera, należy wybrać odpowiedni i maksymalnie wydajny w przypadku konkretnego sprzętu model. Warto postawić na technologie oferowane przez znane, renomowane marki, co pozwoli zapobiec awariom, które mogą zaszkodzić podzespołom PC.

Wybierając zasilacz, zwróć uwagę na:

  • jego moc – w naszym sklepie znajdziesz urządzenia zarówno o mocy 1500 W, jak i 300 W, te pierwsze sprawdzą się w komputerach, gdzie zamontowano wymagające i nowoczesne podzespoły o dużym zapotrzebowaniu na energię, te drugie to dobry wybór zwłaszcza w przypadku sprzętu wykorzystywanego na użytek domowy
  • zamontowany system chłodzenia – warto zainwestować w model z chłodzeniem aktywnym, czyli z wydajnie pracującym wentylatorem
  • to, czy zastosowano w nim zabezpieczenia.

Zasilacz do komputera to urządzenie, na którym nie należy oszczędzać, gdyż może mieć to fatalne skutki, wybierz jeden z modeli z naszej oferty – znajdziesz u nas nowoczesne, wydajne i opatrzone wymaganymi certyfikatami części komputerowe!

Sortuj