Zasilacz ASUS Prime 850W Gold (90YE00U0-B0NA00)
- Łączna moc: 850 W
- Typ okablowania: W pełni modułowy
- Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold
- Rodzaj zasilacza (PSU): ATX
Jednostka zasilająca ASUS Prime 850W Gold to wydajne i trwałe rozwiązanie do zasilania zarówno komputerów do zadań uniwersalnych, jak i systemów gamingowych.
Wentylatory z podwójnym łożyskiem kulkowym mogą zapewnić dwukrotnie dłuższą żywotność w porównaniu do rozwiązań z łożyskiem kołnierzowym.
Certyfikacja 80 Plus Gold została uzyskana dzięki zastosowaniu kondensatorów typu low ESR i innych komponentów najwyższej klasy.
Zasilacz ASUS Prime Gold jest zgodny z kryteriami standardu ATX 3.0 i oferowany wraz z 16-pinowym kablem PCIe, który jest kompatybilny z kartami graficznymi pracującymi na interfejsie PCIe Gen 5.1.
Dzięki certyfikatowi 80+ Gold, podwójnym łożyskom kulkowym i 8-letniej gwarancji, zasilacze z serii ASUS Prime zapewniają wydajne i trwałe zasilanie wysokowydajnych stacji roboczych, wszechstronnych komputerów PC i zestawów gamingowych.
Podwójne łożyska kulkowe mogą pochwalić się niezwykłą żywotnością wynoszącą 80 000 godzin, wytrzymując dwa razy dłużej niż łożyska tulejowe i przewyższając nawet łożyska dynamiczne płynowe. Zapewnia długotrwałe, niezawodne chłodzenie przy minimalnym poziomie hałasu dla serii ASUS Prime Gold.
Zasilacz ASUS Prime 850W Gold jest wyposażony w wydajne kondensatory o niskim współczynniku ESR, które zapewniają wydajną pracę – zapewniając mu status 80 PLUS® Gold. Oznacza to, że zapewnia sprawność do 92%, co skutkuje mniejszą ilością ciepła, zmniejszonym hałasem wentylatora i zwiększoną niezawodnością.
Pojawiły się najnowsze aktualizacje specyfikacji zasilania. Format ATX 3.1 wprowadza bardziej rygorystyczne wytyczne dotyczące regulacji napięcia i prądu dla sprzętu nowej generacji, a płyta główna ASUS Prime 850W Gold wyprzedza konkurencję, zapewniając pełną zgodność. 16-pinowy PCIe, który jest zgodny z kartami graficznymi PCIe Gen 5.1, jest dołączony do zasilacza, co zapewnia duże możliwości.
Dwie strony obudowy są pomalowane na biało, a dwie strony są pomalowane na czarno, co pozwala na ustawienie zasilacza tak, aby pasowało do preferowanego motywu budowy.
| Łączna moc | 850 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc (+3.3 V) | 110 W |
| Łączna moc (+12 V) | 846 W |
| Łączna moc (+5 V) | 110 W |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 70,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Krótkie spięcie, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 5 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 400 mm, 120 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 400 mm, 150 |
| złącze zasilacza PCI Express (8-pin) | 3 |
| Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe) | 1 |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 67,5 cm |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego CPU | 65 cm |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 3.0 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 120000 h |
| Kolor produktu | Czarny, Biały |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Podświetlenie | Tak |
| Przewody | Procesor, PCIe, SATA, Peripheral (Molex) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Szerokość opakowania | 346 mm |
| Głębokość opakowania | 208 mm |
| Wysokość opakowania | 144 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,92 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Gwarancja | G096M |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | ASUSTeK Computer Inc. |
| Kraj | Tajwan |
| Adres | 1F.,No.15,Llde Rd. |
| Kod pocztowy | 112 |
| Miasto | Beitou Dist,Taipei City |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
| Nazwa | ASUS COMPUTER GmbH |
| Kraj | Niemcy |
| Adres | Harkort Str. 21-23 |
| Kod pocztowy | 40880 |
| Miasto | Ratingen |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |