Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD Przydatne w domu Roboty sprzątające
Aktywne filtry

Roboty sprzątające

(43)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Bosch

Roboty sprzątające - co musisz wiedzieć

Roboty sprzątające – nowy wymiar odkurzania

Sprzątanie, a zwłaszcza odkurzanie to nie Twoja bajka? W takim razie, jeśli chcesz uniknąć tego uciążliwego obowiązku, wybierz jeden z oferowanych przez nas robotów sprzątających. Proponujemy urządzenia, które wyręczą Cię w odkurzaniu, a niektóre z nich także w mopowaniu podłóg. Ten nowoczesny sprzęt sprawdzi się zarówno w dużym domu, biurze, jak i w mniejszym mieszkaniu. Odkurzacz automatyczny, który sprząta bez Twojej pomocy, pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu – mimo tego za jego sprawą podłogi będą lśniły czystością!

Oferujemy roboty sprzątające, dzięki którym utrzymanie porządku nie będzie stanowiło dla Ciebie najmniejszego problemu – urządzenia te efektywnie zbierają kurz ze wszystkich zakamarków!

Robot sprzątający – najważniejsze cechy

Robot sprzątający to nieoceniona, domowa pomoc – jednak aby być w pełni zadowolonym z jego działania, wybierając konkretny model, warto przyjrzeć się jego parametrom. Każdy odkurzacz automatyczny:

 • ma określoną siłę ssania

  Im jest ona większa, tym urządzenie lepiej radzi sobie ze zbieraniem kurzu, sierści i innych zabrudzeń z powierzchni. Najlepsze modele mają siłę ssania wynoszącą do 4000 Pa;

 • wymaga ładowania co określony czas

  Sensory znajdujące się w odkurzaczu pozwalają zweryfikować mu, czy na danej powierzchni znajdują się przeszkody – kable, progi, schody. Ponadto najnowocześniejsze sprzęty mają wbudowaną nawigację – opiera się ona na dalmierzach laserowych i kamerach. Taki robot nie tylko nie zgubi się w dużym mieszkaniu, ale także zapamięta, które powierzchnie zostały już przez niego posprzątane;

 • generuje określony przez producenta hałas

  Jeśli chcesz, aby robot sprzątający nie przeszkadzał Ci w wypoczynku czy w wykonywaniu domowych obowiązków, wybierz model, który podczas odkurzania emituje jak najcichsze dźwięki;

 • jest przeznaczony do sprzątania wybranych powierzchni

  Roboty sprzątające to zwykle uniwersalne urządzenia. Jednak przed wyborem odkurzacza warto zwrócić uwagę, z jakich powierzchni może on zbierać zanieczyszczenia. Urządzenia te są zazwyczaj przeznaczone do sprzątania powierzchni drewnianych, płytek, parkietu, linoleum, dywanów, wykładzin.

Dlaczego robot sprzątający to sprzęt, którego nie powinieneś sobie odmawiać?

Kurz, roztocza, pył, piach, zwierzęca sierść i inne zabrudzenia nie tylko szpecą podłogę, ale są też zagrożeniem dla zdrowia. Dlatego, aby bez wysiłku, regularnie radzić sobie ze sprzątaniem dywanów, posadzek, wykładzin, płytek, warto zainwestować w odkurzacz automatyczny. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia, które:

 • wyróżnia łatwa i intuicyjna obsługa – te nowoczesne roboty mają czytelny panel sterowania oraz mogą być obsługiwane także przy pomocy aplikacji na smartfona
 • można zaprogramować tak, aby sprzątały pomieszczenia zgodnie z ustalonym harmonogramem
 • nie tylko odkurzają, ale mają też funkcję mopowania
 • mają pojemnik na kurz lub worek
 • są oparte na nowoczesnych technologiach – skanują pomieszczenia, tworzą ich mapy, mają szereg czułych sensorów

Roboty sprzątające gwarantują zupełnie inną jakość odkurzania – urządzenia te są skuteczne, nowoczesne, ciche i nieocenione w każdym domu. Dlatego wybierz sprzęt, który skutecznie rozprawi się z kurzem i z zabrudzeniami, kiedy Ty odpoczywasz!

Sortuj