Poczuj esencję luksusu w Twoim ogrodzie - Twój prywatny basen, nieograniczone przyjemności - sprawdź ofertę

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Dom i Biuro Zabawki i dziecko Nianie elektroniczne
Aktywne filtry

Nianie elektroniczne

(9)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

.VILEDA Actis Activejet Casio CITIZEN Domestos ENERGIZER Esperanza HP Huawei Lavazza Lego Pampers Philips Sodastream Tuckano Xiaomi

Nianie elektroniczne - co musisz wiedzieć

Niania elektroniczna to urządzenie, którego obecność z pewnością docenią wszyscy świeżo upieczeni rodzice. Tego typu sprzęty w ogromnym stopniu ułatwiają opiekę nad dzieckiem, jednocześnie pozwalając opiekunom odpocząć w momencie drzemki malucha, bez utraty kontroli nad jego aktywnością. Przydadzą się także w nocy, zwłaszcza gdy pokój jest oddalony od sypialni mamy i taty. Elektroniczna niania składa się z dwóch elementów - nadajnika oraz odbiornika. Pierwszy z nich znajduje się w pomieszczeniu gdzie przebywa dziecko, zaś drugi znajduje się pod ręką rodzica.

Czym wyróżniają się dobre nianie elektryczne?

Obecnie na rynku można znaleźć urządzenia z kamerką oraz z głośnikiem lub wyposażone tylko w jedną z tych funkcji. Droższe modele najczęściej są sprzedawane w wersji z mikrofonem. Dzięki niemu, maluch może usłyszeć głos rodzica jeszcze zanim ten zjawi się w pokoju. Egzemplarze wyposażone wyłącznie w głośnik informują o momencie gdy dziecko zacznie płakać i dla wielu opiekunów są zupełnie wystarczające. Kamera pozwala z kolei sprawdzić czy pociecha faktycznie się przebudziła, czy jedynie porusza się w trakcie snu.

Niania elektroniczna z kamerą - jakie modele można znaleźć w naszej ofercie?

W asortymencie dostępne są m.in. urządzenia wyposażone w kamerę, która obsługuje tryb nocny. Umożliwiają one cyfrowe zbliżenie i wyregulowanie głośności. Tego typu sprzęty oferują różny zakres wewnętrzny i zewnętrzny, dzięki czemu można z powodzeniem znaleźć model dopasowany do naszych potrzeb. Nianie elektroniczne posiadają także funkcję kołysanki.

Sortuj