Darmowa dostawa Paczkomatem od 599 zł lub Orlen Paczka za 9,90 zł przy zamówieniach do 599 zł! Sprawdź szczegóły >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Dom i Biuro Zabawki i dziecko Nianie elektroniczne
Aktywne filtry

Nianie elektroniczne

(3)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Activejet Lego

Nianie elektroniczne - co musisz wiedzieć

Niania elektroniczna to urządzenie, którego obecność z pewnością docenią wszyscy świeżo upieczeni rodzice. Tego typu sprzęty w ogromnym stopniu ułatwiają opiekę nad dzieckiem, jednocześnie pozwalając opiekunom odpocząć w momencie drzemki malucha, bez utraty kontroli nad jego aktywnością. Przydadzą się także w nocy, zwłaszcza gdy pokój jest oddalony od sypialni mamy i taty. Elektroniczna niania składa się z dwóch elementów - nadajnika oraz odbiornika. Pierwszy z nich znajduje się w pomieszczeniu gdzie przebywa dziecko, zaś drugi znajduje się pod ręką rodzica.

Czym wyróżniają się dobre nianie elektryczne?

Obecnie na rynku można znaleźć urządzenia z kamerką oraz z głośnikiem lub wyposażone tylko w jedną z tych funkcji. Droższe modele najczęściej są sprzedawane w wersji z mikrofonem. Dzięki niemu, maluch może usłyszeć głos rodzica jeszcze zanim ten zjawi się w pokoju. Egzemplarze wyposażone wyłącznie w głośnik informują o momencie gdy dziecko zacznie płakać i dla wielu opiekunów są zupełnie wystarczające. Kamera pozwala z kolei sprawdzić czy pociecha faktycznie się przebudziła, czy jedynie porusza się w trakcie snu.

Niania elektroniczna z kamerą - jakie modele można znaleźć w naszej ofercie?

W asortymencie dostępne są m.in. urządzenia wyposażone w kamerę, która obsługuje tryb nocny. Umożliwiają one cyfrowe zbliżenie i wyregulowanie głośności. Tego typu sprzęty oferują różny zakres wewnętrzny i zewnętrzny, dzięki czemu można z powodzeniem znaleźć model dopasowany do naszych potrzeb. Nianie elektroniczne posiadają także funkcję kołysanki.

Sortuj