Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis RTV Telewizja cyfrowa Smart TV
Aktywne filtry

Smart TV

(6)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Epson Lenovo

Smart TV - co musisz wiedzieć

Smart TV to doskonały wybór dla wszystkich osób, które oczekują od swojego urządzenia czegoś więcej niż tylko możliwości oglądania telewizji. Dziś użytkownikom zależy w równym stopniu na dostępie do internetu, przesyłaniu zdjęć, filmów i muzyki, a także korzystaniu z różnego rodzaju serwisów pozwalających na oglądanie ciekawych produkcji. Smart TV dodatkowo może łączyć się z innymi urządzeniami znajdującymi się w domu. Część modeli jest sterowana głosem, a inne za pomocą sprzętów mobilnych, takich jak smartfon czy tablet.

Smart TV BOX - co można znaleźć w naszej ofercie?

Miłośnicy seriali i filmów z pewnością docenią możliwość nagrywania, zatrzymywania i cofania wybranych przez siebie programów. Dzięki temu, nie trzeba obawiać się, że nie zdążymy obejrzeć kolejnego odcinka lub przegapimy produkcję, na której nam zależało. Smart TV to także znakomity wybór dla wszystkich, którzy uwielbiają robić zdjęcia, a następnie podziwiać je na ekranie o dużej rozdzielczości, gdzie wyglądają jeszcze lepiej. Fotografie i filmy video znajdujące się na smartfonie lub tablecie wyślemy bez konieczności podłączania jakichkolwiek kabli.

Smart TV BOX dostępny w naszej ofercie to kompaktowe, a jednocześnie bardzo solidnie wykonane urządzenia, które pozwalają zmienić posiadany telewizor w centrum rozrywki dla całej rodziny. Odtwarzacz zapewnia szeroki dostęp do muzyki, internetu, filmów oraz gier. To zatem świetny wybór jeśli nie posiadamy urządzenia z funkcją Smart TV, ale chcemy korzystać z możliwości jakie ona oferuje.

Dla kogo Smart TV?

Oferowane przez nas boxy to najlepsza alternatywa dla osób, które posiadają w domu nowoczesny telewizor z bardzo dobrą jakością obrazu i chcą poszerzyć jego sposób wykorzystania, bez konieczności kupowania zupełnie nowego sprzętu. Tego typu urządzenia są dostępne w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu ich zakup nie obciąży zbytnio domowego budżetu. Proponujemy produkty takich marek jak Google, IBOX oraz SAVIO. Wszystkie z nich wyróżniają się szybkim i bezawaryjnym działaniem.

Sortuj