Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis RTV Telewizja cyfrowa Smart TV Apple TV 4K Wi-Fi with 64GB storage (2022)

Apple TV 4K Wi-Fi with 64GB storage (2022)

74393466|1|ProductImage|2023-04-20 15:31:35
74393467|2|ProductImage|2023-04-20 15:31:36
74393468|3|ProductImage|2023-04-20 15:31:36
74393466|1|ProductImage|2023-04-20 15:31:35
74393467|2|ProductImage|2023-04-20 15:31:36
74393468|3|ProductImage|2023-04-20 15:31:36

Apple TV 4K Wi-Fi with 64GB storage (2022)

Producent:  Apple
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Apple TV 4K
Esencja Apple. W kinowym wydaniu.

Nowe Apple TV 4K to Apple TV+, Apple Music, Apple Arcade, a także tysiące apek – wszystko z obrazem i dźwiękiem najlepszej jakości. Dodaj do tego zdumiewającą wydajność czipa A15 Bionic, intuicyjną obsługę i bezproblemową współpracę z urządzeniami i akcesoriami do inteligentnego domu, i masz wszystko, co najlepsze w Apple. Na wielkim ekranie.

Rozrywka

Wyborna telewizja.
I to, co najlepsze w Apple.

Zobacz nagradzane filmy i seriale Apple Original, a także inne produkcje z serwisów Disney+, Prime Video czy Netflix, HBO Max i nie tylko. Czekają na Ciebie wciągające gry i fantastyczne sposoby na słuchanie najlepszej muzyki, które oferuje tylko Apple. A w App Store znajdziesz tysiące innych aplikacji. Bo przecież Apple TV 4K to nie tylko telewizja.

Aplikacja Apple TV

Ulubione filmy i seriale obejrzysz, wypożyczysz i kupisz w apce ze starannie selekcjonowanymi treściami. Zobaczysz nagradzane produkcje Apple Original z Apple TV+ w ich najlepszym wydaniu. Nie potrzebujesz nowych apek, kont i haseł, żeby subskrypcją podzielić się z nawet sześcioma członkami rodziny.

Apple TV+

Oglądaj filmy, seriale, programy rozrywkowe dla dzieci i inne treści przygotowywane przez najwybitniejszych twórców. Co miesiąc dodawane są nowe produkcje Apple Original.

Apple Music

Słuchaj ponad 100 milionów utworów, 30 000 playlist i radia na żywo na dużym ekranie. Możesz śledzić teksty ulubionych piosenek w trakcie słuchania, korzystając z podglądu.

Apple Arcade

Na dużym ekranie gry z Apple Arcade wciągają jeszcze bardziej2. Obsługa wielu użytkowników pozwala graczom śledzić indywidualne postępy, osiągnięcia i zaproszenia. A profil w każdej chwili można zmienić na inny. Do Apple TV 4K możesz też podłączyć więcej ulubionych kontrolerów, w tym bezprzewodowe pady do konsoli PlayStation.

Zdjęcia

Udostępniana biblioteka zdjęć w iCloud sprawia, że teraz łatwiej niż kiedykolwiek cała rodzina może dzielić się zdjęciami i przeglądać je bezpośrednio na ekranie telewizora. Wystarczy utworzyć udostępnioną bibliotekę na iPhonie lub iPadzie, a następnie zaprosić inne osoby do dodawania, edytowania i usuwania zdjęć i filmów.

Kinowe wrażenia

Najwierniejszy obraz.
I niewiarygodny dźwięk.

Obraz 4K

Dzięki nowoczesnym formatom HDR, takim jak Dolby Vision – a teraz także HDR10+ – dostrzeżesz fantastyczne detale zarówno w najciemniejszych, jak i najjaśniejszych fragmentach obrazu. Każda rzecz, którą oglądasz, wykorzysta więc cały potencjał nawet największego ekranu.

Dźwięk otacza Cię zewsząd

Standardy Dolby Atmos, 5.1 i 7.1 zapewniają bogaty dźwięk przestrzenny, który w połączeniu z systemami audio zgodnymi z technologią Dolby Atmos zdaje się płynąć ze wszystkich stron. Możesz też podłączyć słuchawki AirPods, żeby cieszyć się Spersonalizowanym dźwiękiem przestrzennym ze śledzeniem ruchu głowy.

Pilot Apple TV Remote

Jednym słowem kontrola.

Powierzchnia reagująca na dotyk.

Bezproblemowo przełączasz odcinki, przewijasz sceny i wyszukujesz konkretne kadry dzięki intuicyjnemu w obsłudze, okrągłemu panelowi. Możesz włączać i wyłączać telewizor, zmieniać wejście obrazu na Apple TV 4K, a także regulować głośność.
Podyktuj tekst, który chcesz zamieścić

Wystarczy wcisnąć i przytrzymać przycisk umieszczony na boku pilota. Możesz nawet wypowiadać pojedyncze litery, kiedy chcesz dyktować nazwy użytkowników lub hasła.

Razem potrafią więcej

Najlepsze role drugoplanowe.

iPhone

Wszechstronny pilot dający jeszcze pełniejszą kontrolę. Przyciski sterujące wyświetlają się na ekranie blokady iPhone’a i w centrum sterowania, dzięki czemu możesz wygodnie włączać, zatrzymywać i przewijać obraz oraz regulować dźwięk na telewizorze. Możesz też robić zakupy i logować się w apkach za pomocą Face ID.

Kalibracja kolorów

Komplet narzędzi. Apple TV 4K wspólnie z iPhonem automatycznie reguluje parametry obrazu tak, żeby kolory wyglądały zjawiskowo. Wystarczy skierować iPhone’a w stronę ekranu telewizora, a następnie rozsiąść się wygodnie i rozkoszować ulubionymi filmami i serialami w najlepszym możliwym wydaniu.

Udostępnianie dźwięku

Wspólne słuchanie. Funkcja Udostępnianie dźwięku pozwala z łatwością podłączyć nawet dwie pary słuchawek AirPods i osobno sterować głośnością w każdej z nich. Możecie więc dalej cieszyć się wspólnym seansem we dwoje, gdy inni pójdą już spać

SharePlay

Wspólne oglądanie. Dodaj Apple TV do rozmowy przez FaceTime na iPhonie lub iPadzie, żeby wspólny seans odbył się na dużym ekranie. Odtwarzanie jest zsynchronizowane na wszystkich urządzeniach, więc będziecie się śmiać, wzruszać i bać w tym samym momencie.

Sterowanie domem

Światła, kamery i inne funkcje inteligentnego domu pod kontrolą.

Apple TV 4K to inteligentny hub domowy, który automatyzuje działanie wszystkich podłączonych akcesoriów domowych, a także zapewnia do nich zdalny dostęp.

Mózg inteligentnego domu

Wszystko w domu w Twoich rękach. Każde podłączone akcesorium znajdziesz w Centrum sterowania. Apple TV 4K bezproblemowo działa z akcesoriami zgodnymi z HomeKit. A dzięki obsłudze technologii Matter – nowego standardu komunikacji dla inteligentnego domu – możesz korzystać z jeszcze większej gamy urządzeń z różnych ekosystemów. Do tego zdalny dostęp pozwala Ci sterować inteligentnym domem z poziomu apki Dom na różnych urządzeniach Apple, gdziekolwiek jesteś.

Automatyzacja

Ty tu rządzisz. W apce Dom skonfigurujesz akcesoria tak, by automatycznie i o wybranej porze wykonywały wskazane zadania. Możesz też tworzyć sceny łączące pracę kilku akcesoriów. Teraz czujniki ruchu aktywują się, gdy wszyscy już zasną. A gdy urządzisz nocny maraton filmowy, światła automatycznie przygasną i okna zostaną zasłonięte. Możliwości masz bez liku.

Prywatność i bezpieczeństwo

To urządzenie stworzone z myślą o ochronie poufnych danych. Prywatność we własnym domu jest teraz ważniejsza niż kiedykolwiek. Dlatego dane dotyczące Twojego domu są przechowywane w taki sposób, że nawet firma Apple nie może ich odczytać.

Specyfikacja

Producent procesora Apple
Model procesora A15
Pamięć wbudowana 64 GB
Zintegrowany czytnik kart Nie
Obsługiwane formaty plików wideo AVC, H.264, HEVC, M4V, MP4, MPEG4
Obsługiwane formaty audio AAC, AC3, AIFF, EAC3, FLAC, HE-AAC, MP3, MP3 VBR, WAV
Format kompresji zdjęć GIF, HEIF, JPEG, TIFF
Wi-Fi Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Przewodowa sieć LAN Nie
HDMI Tak
Wersja HDMI 2.1
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.0
Kolor produktu Czarny, Srebrny
Typ HD 4K Ultra HD
Ilość klatek 60 fps
Obsługiwane tryby wideo 2160p
Szerokość produktu 93 mm
Głębokość produktu 93 mm
Wysokość produktu 31 mm
Waga produktu 208 g
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Gwarancja Gwarancja Producenta 12 miesięcy
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Apple TV 4K Wi-Fi with 64GB storage (2022)

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Apple TV 4K Wi-Fi with 64GB storage (2022)

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.