Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Telefony i Tablety Akcesoria do tabletów Ładowarki do tabletów
Aktywne filtry

Ładowarki do tabletów

(4)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Apple Lenovo Motorola Trust

Ładowarki do tabletów - co musisz wiedzieć

Ładowarki do tabletów – uniwersalne akcesoria do ładowania urządzeń mobilnych

Tablety często zastępują dziś komputery, a ich niewielkie rozmiary sprawiają, że można bez problemu transportować je w małej torebce, plecaku czy w aktówce. Jednak aby zawsze mieć pewność, że sprzęt ten będzie gotowy pracy dokładnie wtedy, gdy będzie potrzebny, należy mieć pod ręką ładowarkę. To właśnie dzięki niej szybko naładujesz tablet, dzięki czemu będzie mógł Ci on służyć przez wiele kolejnych godzin.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór ładowarek do tabletów – są to nowoczesne, solidnie wykonane produkty od znanych na rynku firm. Dlatego sprawdź nasz asortyment i wybierz taki model urządzenia, który będzie zarówno odpowiadał Twoim oczekiwaniom, jak i pasował do Twojego sprzętu.

Jak wybrać dobrą ładowarkę do tabletu?

Tablety Wbrew pozorom ładowarka to jeden z ważniejszych akcesoriów, który umożliwia bezproblemowe korzystanie z tableta. Dlatego podczas jej wyboru nie należy kierować się wyłącznie atrakcyjną ceną. Ci, którym zależy na tym, aby to niewielkie urządzenie jak na dłużej działało się bez zarzutu i by nie sprawiało problemów podczas ładowania, powinni:

 • wybrać produkt od sprawdzonego producenta – dzięki temu można mieć pewność, że dana ładowarka została solidnie, starannie wykonana oraz że produkując ją, wykorzystano nowoczesne technologie
 • zwrócić uwagę na parametry ładowarki – dotyczy to zwłaszcza napięcia oraz natężenie prądu
 • zweryfikować, czy jest kompatybilna z danym sprzętem – większość tabletów można naładować, podłączając je do sieci poprzez złącze USB
 • wziąć pod uwagę, ile urządzeń będzie podpinanych do ładowarki – może ona mieć jedno lub więcej wejść USB, co da możliwość jednoczesnego ładowania większej liczby urządzeń
 • przyjrzeć się temu, czy ma ona odpowiednie zabezpieczenia – przeciw przepięciom, zwarciom, wahaniom napięcia prądu i przeciążeniom sieci – wybierając taki model, można mieć pewność, że tablet nie ulegnie awarii podczas samego ładowania.

Ładowarki do tabletów to akcesoria, które zawsze powinny być pod ręką – mogą przydać się w domu, w pracy, a nawet w czasie podróży. Właśnie dlatego warto wybrać niezawodny, kompaktowy model, który nie zajmie wiele miejsca także w damskiej torebce czy w plecaku.

Jakie ładowarki do tabletów znajdziesz w ofercie naszego sklepu?

Zdając sobie sprawę, jak różne są oczekiwania naszych klientów, zadbaliśmy o to, aby nasz asortyment był wszechstronny. Znajdziesz u nas ładowarki do tabletów od renomowanych firm, oparte na nowoczesnych technologiach i starannie wykonane, ale także takie, które:

 • sprawdzą się nie tylko do ładowania tabletów, ale też innych urządzeń mobilnych – smartfonów, smartwatchy, notebooków
 • mają kable o różnej długości
 • wyróżnia maksymalna moc 12W, 15W lub 17W
 • mają więcej niż jedno wejście USB – taka funkcjonalna, przenośna ładowarka do tableta pozwoli Ci naładować jednocześnie kilka urządzeń mobilnych
 • są bardzo wydajne – oznacza to, że nie tylko bardzo szybko ładują podłączony do nich sprzęt, ale także pobierają stosunkowo niewielką ilość prądu z sieci
 • mają wbudowany kabel USB typu C
 • mogą być wykorzystywane także podczas podróży samochodem – mają one kompaktowe wymiary i podłącza się je do gniazda zapalniczki.

W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne modele ładowarek, które są kompatybilne ze zdecydowaną większością dostępnych na rynku tabletów i urządzeń mobilnych. Wybierając te akcesoria, masz pewność, że nigdy i w najmniej spodziewanym momencie nie stracisz zasilania, a tym samym możliwości korzystania ze swojego sprzętu!

Sortuj