Darmowa dostawa Paczkomatem od 599 zł lub Orlen Paczka za 9,90 zł przy zamówieniach do 599 zł! Sprawdź szczegóły >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD AGD do kuchni Zamrażarki
Aktywne filtry

Zamrażarki

(23)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Bosch Tefal

Zamrażarki - co musisz wiedzieć

Funkcjonalne zamrażarki – szufladowe i skrzyniowe

Bywa, że zamrażarka znajdująca się w lodówce okazuje się zbyt mała jak na potrzeby domowników. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zakup urządzenia, które pozwoli mrozić żywność i przechowywać zapas jedzenia. Dodatkowa zamrażarka to świetny wybór zarówno dla gospodarstw domowych, jak i dla lokali gastronomicznych. Taki sprzęt AGD jest funkcjonalny i niezbędny tym, którzy chcą przechowywać dłużej większe ilości mięsa, ryb czy produktów spożywczych. W naszym sklepie kupisz urządzenie, który zaskoczy Cię wydajnością, nowoczesnością i wygodą użytkowania!

Oferujemy zamrażarki skrzyniowe i szufladowe – o zróżnicowanych parametrach, tak aby każdy klient mógł wybrać dokładnie taki model, jakiego szuka. Te urządzenia znajdą zastosowanie w domowych kuchniach, spiżarniach oraz na restauracyjnych zapleczach. Poznaj naszą ofertę i wybierz model zamrażarki, który będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby!

Rodzaje zamrażarek

Zamrażarka to dodatkowa miejsce do przechowywania żywności – zapewnia ona, że umieszczone w niej produkty na dłużej pozostają zdatne do spożycia. Aby mogły być one wykorzystywane w pomieszczeniach o różnej specyfice architektonicznej, produkuje się modele:

 • skrzyniowe – takie urządzenia wyglądem przypominają skrzynie z otwieranym wiekiem. Ich ogromną zaletą jest ich pojemność. Nie ma w nich półek i szuflad, które zajmują miejsce w komorze mrożenia. Tym samym można w nich przechowywać całe mnóstwo produktów. Zamrażarki skrzyniowe to urządzenia, w których mrożonki mogą być umieszczone w dowolnej, wybranej przez ich użytkownika konfiguracji. Ponadto ze względu na fakt, że otwierają się one od góry, nie potrzebują dodatkowego miejsca na uchylające się drzwiczki
 • szufladowe – w ich wnętrzu znajdują się płynnie wysuwające się szuflady. Ich liczba jest zależna od modelu urządzenia. Dzięki takiemu wyposażeniu można posegregować przechowywane produkty. Zamrażarka szufladowa pomaga również utrzymać porządek w zamrażarce.

Jak wybrać dobrą zamrażarkę?

Aby być w pełni zadowolonym z wyboru sprzętu, zwróć uwagą na:

 • klasę energetyczną zamrażarki – urządzenia te mają znacznie większy pobór prądu niż lodówki czy chłodziarko-zamrażarki – wynika to dużej mocy, jakiej potrzebują do mrożenia. Dlatego, zanim wybierzesz odpowiedni model, zweryfikuj, czy jest możliwie najbardziej energooszczędny
 • to, jak długo utrzymuje temperaturę w przypadku braku zasilania – jest to ważne ze względu na możliwe przerwy w dostawie energii. Im dłużej w zamrażarce będzie panowała temperatura poniżej zera, tym większe szanse, że przechowywana w niej żywność nie rozmrozi się
 • jego pojemność – zamrażarka może mieć kilkadziesiąt lub ponad 300 litrów pojemności. Wybierz tak duży model, aby zmieściły się w nim wszystkie Twoje zapasy!

Jakie zamrażarki znajdziesz w naszej ofercie?

Oferujemy zamrażarki szufladowe, skrzyniowe oraz bardzo nowoczesne, funkcjonalne modele. Znajdziesz u nas urządzenia:

 • z funkcją NoFrost – dzięki tej technologii nie będziesz musiał samodzielnie rozmrażaćzamrażarki
 • z kostkarkami lodu – takie urządzenie pozwoli Ci szybko wyprodukować lód do zimnych napojów
 • z oświetleniem LED – w takiej zamrażarce bez problemu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, nawet jeśli w pomieszczeniu będzie ciemno.
 • mające szuflady mniejszej i większej wielkości, abyś mógł przechowywać także duże porcje jedzenia
 • zapewniają szybkie zamrażanie włożonych do nich produktów
 • są wyposażone w wytrzymałe półki ze szkła hartowanego.

Gromadź domowe zapasy żywności i przedłuż ich zdatność do spożycia – wybierz nowoczesną, funkcjonalną zamrażarkę!

Sortuj