Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Instrumenty muzyczne Instrumenty dęte AKAI EWI 5000 - Elektroniczny instrument dęty

AKAI EWI 5000 - Elektroniczny instrument dęty

ewi5000_web_lg.jpg
ewi5000_ortho_web_lg.jpg
ewi5000_top_web_lg.jpg
ewi5000_web_lg.jpg
ewi5000_ortho_web_lg.jpg
ewi5000_top_web_lg.jpg

AKAI EWI 5000 - Elektroniczny instrument dęty

Producent:  AKAI
Produkt Produkt niedostępny
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
 2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Elektroniczny instrument dęty Akai EWI 5000

 • Autentyczne doświadczenie gry na instrumencie dętym, dzięki technologii najnowszej generacji
 • Dźwięk stereo przesyłany bezprzewodowo – pełna swoboda na scenie (w zestawie odbiornik)
 • Zestaw 3 GB światowej jakości brzmień akustycznych i syntetycznych autorstwa SONiVOX
 • Do 6 godzin gry z wykorzystaniem akumulatorków litowo-jonowych (wielokrotnego ładowania, ładowarka w zestawie)
 • 8 precyzyjnych regulatorów do błyskawicznej zmiany parametrów instrumentu i efektów "w locie"
 • Port USB do połączenia USB-MIDI i ładowania akumulatorków
 • Wyjście liniowe audio 6,35 mm i wyjście słuchawkowe 3,5 mm

Ładowalny akumulator zapewnia wiele godzin ciągłej pracy

Wbudowana pamięć wewnętrzna

Dołączone oprogramowanie

Gniazdo USB-A 3.0 zapewniające możliwość podłączenia pendrive'a

Specyfikacja:

 • Ustnik: sensor poziomu ciśnienia powietrza i czujnik nacisku
 • Przyciski nutowe: 13 sensorów dotykowych
 • Kontrolery: 8 precyzyjnych regulatorów ustawień instrumentu i efektów
 • Rolkowe czujniki oktaw: 6 ruchomych, 2 stałe sensory dotykowe (zakres 8 oktaw)
 • Płytki: 2 kontrolery pitch-bend, 2 masa (ground)
 • Wejścia/Wyjścia: 1 x port USB, 1 x 5-pinowe wyjście DIN MIDI, 1 x wyjście liniowe audio 1/4″ (6,35 mm) TRS, 1 x wyjście słuchawkowe 1/8″ (3,5 mm) TRS
 • MIDI: USB-MIDI i 5-pinowe wyjście MIDI
 • Łączność bezprzewodowa: Bezprzewodowy sygnał stereo (2.4 GHz)
 • Zasilanie: Akumulatorki litowo-jonowe, ładowalne przez port USB (ładowanie przez dołączony kabel USB lub zasilacz sieciowy)
 • Biblioteka dźwięków: 3 GB brzmień od SONiVOX
 • Wymiary: 61 x 675,6 x 43,2 cm
 • Waga: 0,90 kg

 • Odbiornik bezprzewodowy:
 • Wymiary: 61 x 122 x 91.4 cm
 • Waga: 0,13 kg

Instrument dęty nowej generacji

EWI 5000 to najnowszy członek rodziny EWI, który łączy w sobie innowacyjną konstrukcję instrumentu, łączność bezprzewodową oraz bibliotekę brzmień SONiVOX, tworząc najbardziej ekspresyjny i wszechstronny instrument dęty dla współczesnych muzyków dostępny aktualnie na rynku. Opierając się na dziedzictwie oryginalnego Elektronicznego Instrumentu Dętego (Electronic Wind Instrument), Akai Professional stworzył EWI 5000 w tym samym celu - dostarczenia niespotykanej ekspresji muzycznej dla twórców na całym świecie. Poznaj następną generację technologii instrumentów dętych z EWI 5000, który został stworzony z myślą o nowoczesnych muzykach podążających z duchem czasu.

Swoboda brzmienia

Dzięki łączności bezprzewodowej 2,4 GHz o małych opóźnieniach EW I5000 pozwala na swobodne występy. EWI 5000 obsługuje bezprzewodowy dźwięk stereo i zawiera odbiornik, który zapewnia niezwykłą mobilność na scenie lub w studio. EWI 5000 obsługuje również przewodowe połączenia audio i MIDI do integracji z dodatkowym zewnętrznym sprzętem realizacyjnym i produkcyjnym. Ponadto jest zasilany przez akumulator litowo-jonowy, więc możesz zabrać go ze sobą i grać w dowolnym miejscu.

Niezrównana ekspresja

By uzyskać najwyższą kontrolę dynamiki głośności i wysokości dźwięku, EWI 5000 posiada ultra-responsywny ustnik z czujnikiem poziomu ciśnienia powietrza i czujnikiem nacisku. Dodatkowo, osiem dedykowanych precyzyjnych pokręteł umożliwia regulację parametrów instrumentu lub efektu w locie; dostrój ustawienia filtra, pogłosu, chorusa, LFO, poziomu zadęcia, nacisku, strój i dostrojenie półtonów co pozwala uzyskać brzmienie dokładnie takie, jakie potrzebujesz.

Wiele trybów układów palców

EWI 5000 to potężny instrument, który rozszerza możliwości zarówno muzyków grających na instrumentach dętych drewnianych, jak i blaszanych. Dzięki obsłudze wielu stylów gry, jego interfejs może być przełączany w tryby palcowania fletu, oboju i saksofonu. Tryb EVI (Electronic Valve Instrument) jest również dostępny dla muzyków grających na instrumentach dętych blaszanych. Niezależnie od tego, czy jesteś klasycznie wykształconym flecistą poszukującym nowoczesnego instrumentu, czy też masz już wcześniejsze doświadczenia w użytkowaniu EWI, dzięki elastyczności układu palców, EWI 5000 ma wszystko, czego potrzebujesz.

Dołącz do gry

Złącze USB-MIDI oraz 5-pinowe wyjście MIDI umożliwiają rozszerzenie palety brzmień poprzez sterowanie syntezatorami programowymi, wirtualnymi samplerami lub tradycyjnymi modułami MIDI. EWI 5000 posiada wbudowane wyjście 1/4 cala do podłączenia bezpośrednio do systemów nagłaśniających PA oraz wyjście słuchawkowe 1/8 cala by ćwiczyć w skupieniu. W zestawie znajduje się przewód USB oraz zasilacz do ładowania baterii przez USB.

Dźwięk jaki sobie tylko wymarzysz

EWI 5000 posiada ponad 3GB wbudowanych wysokiej jakości brzmień zaprojektowanych przez SONiVOX - wiodącego twórcę wysokiej klasy instrumentów wirtualnych i technologii syntezy programowej. Instrumenty te obejmują niemal każdy gatunek muzyczny i oferują tradycyjne brzmienia orkiestrowe (np. róg, instrumenty dęte blaszane i drewniane) oraz brzmienia nietradycyjne (np. progresywne syntezatory, basy i dźwięki wiodące) w zasięgu ręki.

Specyfikacja

Kolor produktu Czarny
Sposób łączności Bezprzewodowy
Przyciski nutowe 13
Rolkowe czujniki oktaw 6 ruchomych / 2 stałe
Zakres klawiszy 8 oktaw
Płytki pitch-bend 2
Płytki masa (ground) 2
Liczba kontrolerów 8
Szerokość produktu 61 mm
Głębokość produktu 676 mm
Wysokość produktu 43 mm
Waga produktu 900 g
Wyjście MIDI (5-pin) 1
Wyjścia słuchawkowe 1/8” (3,5 mm) 1
Ilość portów USB 1
Wyjście TRS 1/4” (6,35 mm) 1
Dołączone oprogramowanie Tak
Ładowarka USB dołączona Tak
Rodzaj zasilania Bateria
Typ obsługiwanych baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Czas pracy na baterii 6 h
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie (1)

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
5 / 5

AKAI EWI 5000 - Elektroniczny instrument dęty

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: AKAI EWI 5000 - Elektroniczny instrument dęty

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.