Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis RTV Kina domowe i ekrany Ekrany do projektorów
Aktywne filtry

Ekrany do projektorów

(4)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Epson Lenovo

Ekrany do projektorów - co musisz wiedzieć

Ekrany projekcyjne to urządzenia, które znajdują zastosowanie nie tylko w biurach czy salach wykładowych, ale mogą również z powodzeniem zastąpić np. telewizor w domu lub mieszkaniu. Z drugiej strony sprawdzą się także wtedy, gdy marzy się nam stworzenie własnego kina, oferującego sporej wielkości ekran. W zestawie z projektorem, będziemy mogli cieszyć się znakomitą jakością obrazu, wygodnie zasiadając na kanapie lub leżąc w łóżku. W naszej ofercie można znaleźć modele różniące się m.in. rozmiarem, sposobem montażu i mechanizmem zwijania.

Jakie ekrany do projektorów są dostępne w asortymencie?

Tego typu ekrany są wykonane ze specjalnych materiałów, które w odpowiedni sposób przyjmują światło emitowane przez projektor. Można zatem cieszyć się obrazem, który jest nie tylko wyrazisty, ale również jasny i dobrej jakości. Wyposażenie w mechanizm zwijania pozwala ukryć ekran w momencie gdy z niego nie korzystamy, tym samym zyskując dodatkową przestrzeń. W naszej ofercie znajdują się urządzenia z ręcznym oraz elektrycznym typem napędu, do którego dołączono pilot zdalnego sterowania.

Ekran projekcyjny sufitowy czy podłogowy?

W zależności od miejsca w jakim ma być używany ekran, proponujemy wersje przeznaczone do zamontowania na suficie lub ustawienia na podłodze. Egzemplarze zaliczane do pierwszej grupy sprawdzą się do użytku domowego oraz w placówkach edukacyjnych. Ekran do projektora sufitowy jest montowany na stałe. Jego przeciwieństwem są wersje podłogowe, na statywie. Najczęściej mają biznesowe zastosowanie, z uwagi na swoją mobilność.

Sortuj