Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis RTV Kina domowe i ekrany Ekrany do projektorów EKRAN NA STATYWIE AVTEK TRIPOD STANDARD 200

EKRAN NA STATYWIE AVTEK TRIPOD STANDARD 200

20667558|1|ProductImage|2017-03-10 16:06:30
20667558|1|ProductImage|2017-03-10 16:06:30

EKRAN NA STATYWIE AVTEK TRIPOD STANDARD 200

Producent:  Avtek
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Ekran na statywie Avtek TRIPOD Standard 200

Avtek TRIPOD Standard 200 to ekran na eleganckiej, metalowej obudowie w kolorze czarnym. Statyw posiada ergonomiczny uchwyt do przenoszenia i regulacji wysokości.

Współczynnik odbicia światła 1.0

Specjalne ramię do ustawiania ekranu pod odpowiednim kątem eliminuje efekt trapezu. Ekran posiada wysokiej jakości powierzchnię projekcyjną ze współczynnikiem odbicia światła 1.0 (zdjęcie poglądowe).

Łatwe przechowywanie

Składany trójnóg sprawia, że ekran jest mobilny i łatwy do przechowywania w pozycji pionowej. Wzmocnione plastikowe końcówki nóżek zapewniają stabilność (zdjęcie poglądowe).

Specyfikacja

Całkowity rozmiar ekranu (szerokość x wysokość) 200 x 200 cm
Typ napędu Ręczny
Powierzchnia ekranu Biała Matowa
Zasięg ekranu 1
Natywna proporcja obrazu 1:1
Widoczna wysokość ekranu (wys.) 200 cm
Widoczna szerokość ekranu (szer.) 200 cm
Typ mocowania Podłoga
Gwarancja Gwarancja Producenta 36 miesięcy
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

EKRAN NA STATYWIE AVTEK TRIPOD STANDARD 200

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: EKRAN NA STATYWIE AVTEK TRIPOD STANDARD 200

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.