Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon >>> 22 32 70 888

Moduły SFP

Ilość produktów: 23

Domyślnie
Switch TP-LINK TL-POE10R PoE Switch TP-LINK TL-POE10R PoE
0 | Opinie: 0

Switch TP-LINK TL-POE10R PoE

66,90 zł

dodaj do koszyka
Punkt Dostępowy TP-LINK TL-PoE150Sv.3 Injector PoE 802.3AF Punkt Dostępowy TP-LINK TL-PoE150Sv.3 Injector PoE 802.3AF
0 | Opinie: 0

Punkt Dostępowy TP-LINK TL-PoE150Sv.3 Injector PoE 802.3AF

81,90 zł

dodaj do koszyka
PLANET KONWERTER MEDIÓW VC-231G VDSL2 1000 BASE-T PLANET KONWERTER MEDIÓW VC-231G VDSL2 1000 BASE-T
0 | Opinie: 0

PLANET KONWERTER MEDIÓW VC-231G VDSL2 1000 BASE-T

389,51 zł

dodaj do koszyka
TP-Link MC220L konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP) TP-Link MC220L konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)
0 | Opinie: 0

TP-Link MC220L konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)

80,90 zł

dodaj do koszyka
ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver LC gibic - 91-010-204001B ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver LC gibic - 91-010-204001B
0 | Opinie: 0

ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver LC gibic - 91-010-204001B

383,55 zł

dodaj do koszyka
TP-Link MC112CS konwerter światłowodowy WDM SM, TP-Link MC112CS konwerter światłowodowy WDM SM,
0 | Opinie: 0

TP-Link MC112CS konwerter światłowodowy WDM SM,

113,90 zł

dodaj do koszyka
TP-Link MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m TP-Link MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m
0 | Opinie: 0

TP-Link MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m

140,90 zł

dodaj do koszyka
TP-Link MC100CM konwerter światłowodowy multimodowy TP-Link MC100CM konwerter światłowodowy multimodowy
0 | Opinie: 0

TP-Link MC100CM konwerter światłowodowy multimodowy

113,90 zł

dodaj do koszyka
TP-Link MC210CS konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) SingleMode 15km TP-Link MC210CS konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) SingleMode 15km
0 | Opinie: 0

TP-Link MC210CS konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) SingleMode 15km

140,90 zł

dodaj do koszyka
TP-Link MC111CS konwerter światłowodowy WDM SM, TP-Link MC111CS konwerter światłowodowy WDM SM,
0 | Opinie: 0

TP-Link MC111CS konwerter światłowodowy WDM SM,

113,90 zł

dodaj do koszyka
EXTRALINK MODUŁ SFP 1.25G 1310NM 20KM SM DDM - EX.2183 EXTRALINK MODUŁ SFP 1.25G 1310NM 20KM SM DDM - EX.2183
0 | Opinie: 0

EXTRALINK MODUŁ SFP 1.25G 1310NM 20KM SM DDM - EX.2183

48,90 zł

dodaj do koszyka
ZyXEL SFP-LX-10-D 9/125um SMF: 10 km - 91-010-203001B ZyXEL SFP-LX-10-D 9/125um SMF: 10 km - 91-010-203001B
0 | Opinie: 0

ZyXEL SFP-LX-10-D 9/125um SMF: 10 km - 91-010-203001B

576,56 zł

dodaj do koszyka
Injector poe TP-LINK TL-POE4824G Injector poe TP-LINK TL-POE4824G
0 | Opinie: 0

Injector poe TP-LINK TL-POE4824G

61,90 zł

dodaj do koszyka
Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 300m - 2-Pack Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 300m - 2-Pack
0 | Opinie: 0

Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 300m - 2-Pack

205,59 zł

dodaj do koszyka
Injector poe TP-LINK TL-POE2412G Injector poe TP-LINK TL-POE2412G
0 | Opinie: 0

Injector poe TP-LINK TL-POE2412G

50,90 zł

dodaj do koszyka
Moduł SFP DAHUA PFT3950 Moduł SFP DAHUA PFT3950
0 | Opinie: 0

Moduł SFP DAHUA PFT3950

277,07 zł

dodaj do koszyka
SFP DAHUA PFT3970 SFP DAHUA PFT3970
0 | Opinie: 0

SFP DAHUA PFT3970

476,78 zł

dodaj do koszyka
Moduł SFP DAHUA PFT3900 Moduł SFP DAHUA PFT3900
0 | Opinie: 0

Moduł SFP DAHUA PFT3900

280,96 zł

dodaj do koszyka
AJ716A HP FC SFP+ 8Gb Shortwave B-series 1 Pack AJ716A HP FC SFP+ 8Gb Shortwave B-series 1 Pack
0 | Opinie: 0

AJ716A HP FC SFP+ 8Gb Shortwave B-series 1 Pack

135,90 zł

dodaj do koszyka
Domyślnie

Zaufani Producenci

ACTIS ASUS D-Link HP Huawei TP-Link
do góry