Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon 22 32 70 888

Moduły SFP

Ilość produktów: 24

Domyślnie
TP-Link MC112CS konwerter światłowodowy WDM SM, TP-Link MC112CS konwerter światłowodowy WDM SM,
0 | Opinie: 0

TP-Link MC112CS konwerter światłowodowy WDM SM,

113,90 zł

dodaj do koszyka
TP-Link MC100CM konwerter światłowodowy multimodowy TP-Link MC100CM konwerter światłowodowy multimodowy
0 | Opinie: 0

TP-Link MC100CM konwerter światłowodowy multimodowy

109,90 zł

dodaj do koszyka
Punkt Dostępowy TP-LINK TL-PoE150Sv.3 Injector PoE 802.3AF Punkt Dostępowy TP-LINK TL-PoE150Sv.3 Injector PoE 802.3AF
0 | Opinie: 0

Punkt Dostępowy TP-LINK TL-PoE150Sv.3 Injector PoE 802.3AF

81,90 zł

dodaj do koszyka
TP-Link MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m TP-Link MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m
0 | Opinie: 0

TP-Link MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m

140,90 zł

dodaj do koszyka
TP-Link MC220L konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP) TP-Link MC220L konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)
0 | Opinie: 0

TP-Link MC220L konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)

81,90 zł

dodaj do koszyka
Switch TP-LINK TL-POE10R PoE Switch TP-LINK TL-POE10R PoE
0 | Opinie: 0

Switch TP-LINK TL-POE10R PoE

61,90 zł

dodaj do koszyka
ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver LC gibic - 91-010-204001B ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver LC gibic - 91-010-204001B
0 | Opinie: 0

ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver LC gibic - 91-010-204001B

416,41 zł

dodaj do koszyka
PLANET KONWERTER MEDIÓW VC-231G VDSL2 1000 BASE-T PLANET KONWERTER MEDIÓW VC-231G VDSL2 1000 BASE-T
0 | Opinie: 0

PLANET KONWERTER MEDIÓW VC-231G VDSL2 1000 BASE-T

414,46 zł

dodaj do koszyka
TP-Link MC111CS konwerter światłowodowy WDM SM, TP-Link MC111CS konwerter światłowodowy WDM SM,
0 | Opinie: 0

TP-Link MC111CS konwerter światłowodowy WDM SM,

113,90 zł

dodaj do koszyka
Injector poe TP-LINK TL-POE4824G Injector poe TP-LINK TL-POE4824G
0 | Opinie: 0

Injector poe TP-LINK TL-POE4824G

64,90 zł

dodaj do koszyka
ZyXEL SFP-LX-10-D 9/125um SMF: 10 km - 91-010-203001B ZyXEL SFP-LX-10-D 9/125um SMF: 10 km - 91-010-203001B
0 | Opinie: 0

ZyXEL SFP-LX-10-D 9/125um SMF: 10 km - 91-010-203001B

576,56 zł

dodaj do koszyka
DAHUA SFP PFT3970 DAHUA SFP PFT3970
0 | Opinie: 0

DAHUA SFP PFT3970

476,78 zł

dodaj do koszyka
Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 300m - 2-Pack Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 300m - 2-Pack
0 | Opinie: 0

Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 300m - 2-Pack

210,00 zł

dodaj do koszyka
INTELLINET MEDIA KONWERTER GIGABIT ETHERNET JEDNOM - 507349 INTELLINET MEDIA KONWERTER GIGABIT ETHERNET JEDNOM - 507349
0 | Opinie: 0

INTELLINET MEDIA KONWERTER GIGABIT ETHERNET JEDNOM - 507349

329,79 zł

dodaj do koszyka
INTELLINET MODUŁ MINI-GBIC SFP 1000BASE-LX LC JEDN - 545013 INTELLINET MODUŁ MINI-GBIC SFP 1000BASE-LX LC JEDN - 545013
0 | Opinie: 0

INTELLINET MODUŁ MINI-GBIC SFP 1000BASE-LX LC JEDN - 545013

109,90 zł

dodaj do koszyka
INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP LC MULTIMODE 550M - 545006 INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP LC MULTIMODE 550M - 545006
0 | Opinie: 0

INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP LC MULTIMODE 550M - 545006

135,90 zł

dodaj do koszyka
INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP+ 10GBASE-LR LC JEDN - 507479 INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP+ 10GBASE-LR LC JEDN - 507479
0 | Opinie: 0

INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP+ 10GBASE-LR LC JEDN - 507479

468,25 zł

dodaj do koszyka
AJ716A HP FC SFP+ 8Gb Shortwave B-series 1 Pack AJ716A HP FC SFP+ 8Gb Shortwave B-series 1 Pack
0 | Opinie: 0

AJ716A HP FC SFP+ 8Gb Shortwave B-series 1 Pack

135,90 zł

dodaj do koszyka
Ubiquiti UF-SM-10G 10Gbps SFP+ 2xLC (Single-Mode) 1310nm 10km - 2 Pack Ubiquiti UF-SM-10G 10Gbps SFP+ 2xLC (Single-Mode) 1310nm 10km - 2 Pack
0 | Opinie: 0

Ubiquiti UF-SM-10G 10Gbps SFP+ 2xLC (Single-Mode) 1310nm 10km - 2 Pack

413,38 zł

dodaj do koszyka
Konwerter światłowodowy TP-LINK TL-SM321A Konwerter światłowodowy TP-LINK TL-SM321A
0 | Opinie: 0

Konwerter światłowodowy TP-LINK TL-SM321A

190,90 zł

dodaj do koszyka
INTELLINET MEDIA KONWERTER 10/100/1000BASE SFP - 510493 INTELLINET MEDIA KONWERTER 10/100/1000BASE SFP - 510493
0 | Opinie: 0

INTELLINET MEDIA KONWERTER 10/100/1000BASE SFP - 510493

230,99 zł

dodaj do koszyka
INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP+ 10GBASE-SR LC WIEL - 507462 INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP+ 10GBASE-SR LC WIEL - 507462
0 | Opinie: 0

INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP+ 10GBASE-SR LC WIEL - 507462

209,46 zł

dodaj do koszyka
Moduł SFP DAHUA PFT3900 Moduł SFP DAHUA PFT3900
0 | Opinie: 0

Moduł SFP DAHUA PFT3900

280,96 zł

dodaj do koszyka
Domyślnie

Zaufani Producenci

ACTIS ASUS D-Link HP Huawei TP-Link
do góry