Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Sieci Moduły SFP Media Converter TP-LINK TL-FC311B-20
Raty 0%

Media Converter TP-LINK TL-FC311B-20

49258958|1|ProductImage|2020-12-18 09:11:18
49258963|4|ProductImage|2020-12-18 09:11:26
49258961|3|ProductImage|2020-12-18 09:11:24
49258960|2|ProductImage|2020-12-18 09:11:22
49258958|1|ProductImage|2020-12-18 09:11:18
49258963|4|ProductImage|2020-12-18 09:11:26
49258961|3|ProductImage|2020-12-18 09:11:24
49258960|2|ProductImage|2020-12-18 09:11:22
104,90 zł
Zamów teraz aby otrzymać: 2022-08-16
Produkt Dostępny
Dostawa już od 9,90 zł
Przesyłka kurierska
20,00 zł
InPost Paczkomaty 24/7
9,90 zł
Odbiór w salonie Sferis
Bezpłatnie
Odbiór w punkcie UPS AP
9,90 zł

Opis

TL-FC311B-20

To gigabitowy media konwerter, który zapewnia dostęp do gigabitowego portu RJ-45 oraz gigabitowego portu światłowodowego ze złączem SC, przetwarzający sygnały elektryczne na sygnały optyczne i odwrotnie. Urządzenie może być zatem stosowane do użytku komercyjnego, np. w celu zapewnienia długodystansowej transmisji danych na potrzeby monitorowania bezpieczeństwa parku czy w sieciach bezprzewodowych.


Działanie urządzenia

Dzięki wykorzystaniu technologii WDM TL-FC311B-20 zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów zwykle przeznaczanych na okablowanie. Urządzenie wysyła sygnały, których fala ma długość 1310 nm, a odbiera na fali o długości 1550 nm. W związku z tym długość fali dla urządzenia, do którego podłączony jest konwerter, powinna wynosić odpowiednio 1550 nm w przypadku wysyłania sygnałów, natomiast 1310 nm w przypadku odbierania. Jednym z produktów TP-Link, które są zgodne z konwerterem TL-FC311B-20 jest urządzenie TL-FC311A-20.



Specyfikacja

Maksymalna szybkość przesyłania danych 1000 Mbit/s
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet Gigabit Ethernet
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10, 100, 1000 Mbit/s
Realna szybkość przesyłania danych 1000 Mbit/s
Technologia łączności Przewodowa
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Liczba portów 1
Złącze światłowodowe SC
Gniazdko wyjścia DC Tak
Maksymalny dystans transferu 100 m
Długość fali 1550 nm
Zwielokrotnianie długości fal (Wavelength-division multiplexing (WDM)) Tak
Struktura światłowódu jednomodowego Pojedynczy
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego 9/125 µm
Wewnętrzny Nie
Diody LED Działanie, Link, Zasilanie
Kolor produktu Czarny
Napięcie operacyjne 5 V
Prąd wyjściowy 0,6 A
Szerokość produktu 94,5 mm
Głębokość produktu 73 mm
Wysokość produktu 27 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 50 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 70 °C
Zakres wilgotności względnej 10 - 90%
Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 90%
Zasilacz sieciowy Tak
Podręcznik użytkownika Tak
Gwarancja Gwarancja Sklepu 60 miesięcy
Stan produktu Nowy

Opinie

Media Converter TP-LINK TL-FC311B-20

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych:Polityka prywatności.