Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Komputery
Gaming
Telefony i Tablety
Hobby
AGD
RTV
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis RTV Kina domowe i ekrany Tablice interaktywne

Tablice interaktywne

Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Apple

Tablice interaktywne - co musisz wiedzieć

Tablice interaktywne to jedno z najlepszych rozwiązań dla dzieci w kontekście nauki. Nowoczesne sprzęty tego typu pozwalają na przekazywanie wiedzy w sposób, który jest ciekawy dla uczniów. Mają one postać sporej wielkości ekranów projekcyjnych, widocznych dla wszystkich osób znajdujących się w sali. Dzięki wyposażeniu w powierzchnię, która jest czuła na dotyk, osoba obsługująca może wykorzystywać ją podobnie jak tablet. Można zatem uruchamiać dowolne programy i łączyć się z komputerem.

Tablice interaktywne dla dzieci - co dokładnie znajduje się w naszej ofercie?

Urządzenia dostępne w asortymencie obsługuje się za pomocą palca lub wskaźnika. Tablice interaktywne dla szkół obsługują kilka punktów jednocześnie, dzięki czemu podczas zajęć może z nich korzystać więcej uczniów w tym samym momencie. Suchościeralna powierzchnia sprawia, że użytkowanie jest tak samo łatwe jak w przypadku zwykłej tablicy. Co więcej, istnieje możliwość przyczepiania magnesów. Oferowane przez nas modele są niezwykle trwałe i wykonane z materiałów wykazujących sporą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Czym jeszcze wyróżniają się dobre tablice interaktywne?

Kolejną zaletą sprzętów dostępnych w ofercie są bardzo wysokie parametry obrazu. Dzięki temu, możliwe jest wyświetlanie różnych typów mediów, zarówno wykresów, zdjęć, map oraz filmów. To z kolei pozwala zaplanować niezwykle kreatywne zajęcia, które lepiej skupiają uwagę uczniów i ułatwiają zrozumienie przekazu. Przekłada się to na lepsze wyniki w nauce. Tablice są kompatybilne z różnymi systemami operacyjnymi.

Sortuj
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.