Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda

Poznaj produkty, które pomogą Ci zmniejszać zużycie wody lub energii. Zwróć szczególną uwagę na klasy energetyczne, które w perspektywie lat użytkowania - poza surowcami - oszczędzą także domowy budżet.

Zmywaj, pierz i susz z funkcją EKO

Oglądaj i pracuj z niskim zużyciem energii elektrycznej

Oszczędzaj prąd

Baterie do ponownego naładowania i ładowarki z funkcją szybkiego ładowania to przyjazna środowisku alternatywa. Wielokrotnie używaj, magazynuj energię i oszczędzaj!

Ładuj i wykorzystuj wielokrotnie

Przemyślane zakupy mogą pomagać w zauważalnym ograniczaniu produkcji odpadów. Wybierając pojemniki wielokrotnego użytku oraz sprzęty wyposażone w rozwiązania LESS WASTE wolniej zapełniasz swój kosz na śmieci.

Wybieraj produkty wielokrotnego użycia

Wejdź w RECOMMERCE! Wybieraj produkty używane, fabrycznie odnowione i poleasingowe, korzystaj z nich i przedłuż ich żywotność. Dobre nie zawsze musi znaczyć nowe!

Sprzęt poleasingowy oraz REMADE

Inwestycja w odnawialne źródła energii to zielony krok w kierunku oszczędności! Coraz bardziej popularne rozwiązania fotowoltaiczne i solarne są przyjazne zarówno środowisku, jak i w perspektywie lat, portfelowi.

Pozyskuj energię ze słońca

Pora na parę! Myjki i mopy parowe pozwalają ograniczać użycie środków czystości i chemii gospodarczej. Sprzątaj i myj pod ciśnieniem, ograniczając zakupy i użycie detergentów.

Sprzątaj i czyść parą wodną

Pojazdy elektryczne mają pozytywny wpływ na środowisko naturalne, ponieważ nie emitują do atmosfery spalin, które szkodzą jakości powietrza i wpływają na zmiany klimatu. W porównaniu z tradycyjnymi samochodami z silnikami spalinowymi, elektryczne pojazdy emitują znacznie mniej gazów cieplarnianych i zanieczyszczeń powietrza, takich jak tlenki azotu i pyły.

Ładowanie pojazdów elektrycznych

Produkty wykonane z bambusa są bardziej przyjazne środowisku, ponieważ w ich produkcji ograniczono użycie innych surowców. A do tego są biodegradowalne i nie wychodzą z mody!

Używaj produktów wykonanych z bambusa

Segregować każdy może… a wręcz powinien! Wspieraj rozsądne gospodarowanie odpadami i recycling. Do tego zrezygnuj z rozwiązań spalinowych, oczyszczaj powietrze i zrób krok w kierunku czystszej planety!

Wybieraj urządzenia elektryczne oraz segreguj śmieci

Newsletter

Zapisz się na newsletter

i odbierz kod rabatowy na zakupy o wartości 10 lub 50 zł!

Wymagane
* Kod rabatowy 50 zł do wykorzystania przy zakupach za min. 2000 zł / Kod rabatowy 10 zł do wykorzystania przy zakupach za min. 200 zł