2025 RMe Series, RM850e, 850 Watt, ATX 3.1, PCIe 5.1 GOLD Certified
- Łączna moc: 850 W
- Typ okablowania: W pełni modułowy
- Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold
- Rodzaj zasilacza (PSU): ATX
- Średnica czaszy wentylatora: 12 cm
Możesz być zainteresowany również:
-
Przedłużacz elek. na zwijaku 20m YT-81221 YATO
299,00 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 12Gn 3m CZARNA
176,90 zł -
UNITEK PRZEDŁUŻACZ USB 3.0 AM-AF 2M, Y-C459GBK
19,49 zł -
LANBERG KABEL USB 2.0 TYPE-C(M)-AM 1M, CZARNY
4,90 zł -
Went. NOCTUA 140mm NF-A14 IndustrialPPC-3000 PWM
131,11 zł -
Wentylator NOCTUA NF-A4X20 40x20 mm PWM
63,36 zł
Opis
2025 RMe Series, RM850e, 850 Watt, ATX 3.1, PCIe 5.1 GOLD Certified
W pełni modułowe, ciche zasilacze CORSAIR serii RMe są wyposażone w dedykowany kabel zasilający 12 V-2x6 GPU, certyfikat ATX 3.1 i zgodność z PCIe 5.1 oraz certyfikat Cybenetics™ Gold potwierdzający wysoką sprawność, co zapewnia cichą i niezawodną pracę. Kompaktowe rozmiary zasilaczy RMe ułatwiają również zarządzanie okablowaniem.
W PEŁNI MODUŁOWE OKABLOWANIE
Utrzymaj porządek dzięki podłączeniu tylko tych kabli, których potrzebujesz w komputerze. Specjalne złącze do karty graficznej 600 W 12V-2x6 i liczne 8-pinowe złącza PCIe sprawiają, że zasilacze RMe z nawiązką spełniają wymagania nowoczesnych kart graficznych i procesorów, które wkrótce się pojawią.
CERTYFIKAT ATX 3.1
Standard ATX 3.1 wymaga wysokiego poziomu niezawodności i wydajności energetycznej. Wymagania te spełnia wiele zasilaczy CORSAIR, ale urządzenia serii RMe mają formalnie potwierdzoną zgodność ze standardem ATX 3.1.
Przewód zasilający PCIe 5.1 12V-2x6 do kart graficznych nowej generacji z dwukolorowym złączem umożliwiającym wizualną weryfikację bezpiecznego połączenia.
NISKI POZIOM HAŁASU I NIEWIELKI ROZMIAR
Kompaktowa konstrukcja o długości 140 mm z łatwością zmieści się w nowoczesnych obudowach komputerów dla entuzjastów.
Wentylator 120 mm z łożyskiem karabinowym oraz specjalnie obliczoną krzywą pracy umożliwia ciche działanie nawet przy pełnym obciążeniu.
TECHNOLOGIA I NIEZAWODNOŚĆ
Zasilacze z serii RMe to konsekwentne i niezawodne źródło energii o doskonałych parametrach. Ich konstrukcja bazuje na topologii LLC z przetwornicą DC-DC oraz kondensatorach klasy przemysłowej działających w temperaturze 105°C.
Ponadto modele RMe obsługują stan wstrzymania z zachowaniem połączenia, który pozwala na błyskawiczne wybudzanie komputera i zapewnia lepszą sprawność przy niskim obciążeniu.
Specyfikacja
| Łączna moc | 850 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Prąd wejściowy | 10 - 5 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 150 W |
| Łączna moc (+12 V) | 850 W |
| Łączna moc (+5 V) | 150 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 62,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Ilość złącz zasilania PATA | 2 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Złącza zasilania PCI Express (12+4 pin) | 1 |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Technologia łożysk | Łożysko typu rifle |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Umiejscowienie wentylatora | Przednie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE, RoHS, UKCA |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 86 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 2,93 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |