Zasilacz MSI MAG A650BN 650W 80+ Bronze (306-7ZP2B11-CE0)
230,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Łączna moc: 650 W
- Rodzaj zasilacza (PSU): ATX
- Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Bronze
- Średnica czaszy wentylatora: 12 cm
Możesz być zainteresowany również:
-
Przedłużacz elek. na zwijaku 20m YT-81221 YATO
299,00 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 12Gn 3m CZARNA
176,90 zł -
UNITEK PRZEDŁUŻACZ USB 3.0 AM-AF 2M, Y-C459GBK
19,49 zł -
LANBERG KABEL USB 2.0 TYPE-C(M)-AM 1M, CZARNY
4,90 zł -
Went. NOCTUA 140mm NF-A14 IndustrialPPC-3000 PWM
131,11 zł -
Wentylator NOCTUA NF-A4X20 40x20 mm PWM
63,36 zł
Opis
Cicha praca zasilacza MSI MAG A650BN
Zasilacz MSI MAG A650BN ma wentylator, który redukuje generowany hałas przy jednoczesnym zachowaniu możliwości doskonałego rozpraszania ciepła.
Liczne zabezpieczenia zasilacza MSI MAG A650BN
Zasilacz MSI MAG A650BN ma liczne mechanizmy zabezpieczające jego obwody: OCP (nadprądowe), OVP (przeciwprzepięciowe), SCP (przeciwzwarciowe), OPP (przeciążeniowe) i OTP (temperaturowe), które gwarantują kompleksową ochronę urządzenia.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Łączna moc | 650 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Wydajność | 85% |
| Funkcje ochrony zasilania | OCP, OPP, OVP, OTP, SCP |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 54 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami., Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem., Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Zasilacz MSI MAG A650BN 650W 80+ Bronze (306-7ZP2B11-CE0)
Trwa wczytywanie...