Nauka online - najlepsze tablety dla dziecka

Koronawirus nam nie odpuszcza, mimo wytoczenia przeciwko niemu wielu środków zaradczych. Istnieje możliwość, że nasze dzieci nie wrócą do szkoły i będą musiały kontynuować naukę zdalną. Co robić, jeśli mamy jeden komputer i kilku użytkowników? Rozwiązaniem jest zakup dobrej klasy tabletu. Nasi klienci najczęściej kupują te urządzenia:

1. Apple iPad

apple-ipad-sferis

  Doskonałe urządzenie do nauki ze stajni nadgryzionego jabłka. Duży wyświetlacz pozwala na wygodną pracę i pozwala dostrzec wszystkie szczegóły. Wysoka wydajność dzięki dobremu procesorowi i 32 gigabajtom pamięci. Posiada kamerę z tyłu i z przodu,oraz wbudowane dwa głośniki i mikrofon, więc nauka zdalna będzie przyjemnością. Może współpracować z dołączaną pełnowymiarową klawiaturą lub rysikiem. Obudowa w kolorze szarym spodoba się dziewczynkom i chłopcom.

2. Samsung Galaxy Tab 10.1

3. Lenovo Tab M10 Helio

lenovo-tab-m10

  Pierwszy z tabletów Lenovo posiada wyświetlacz o wielkości aż 10,3”. Jest to bardzo wydajne urządzenie z ośmiordzeniowym procesorem i 4 GB pamięci operacyjnej. Wbudowana pamięć to 64 GB z możliwością rozbudowy o kolejne 256 GB. Dwie kamery, głośniki i mikrofon w standardzie. Posiada też bardzo pojemną baterię (5000 mAh).

4. Lenovo Tab M10 Snapdragon

Lenovo Tab M10 Snapdragon 429

  Nieco tańsze urządzenie od Lenovo. Może pochwalić się procesorem z czterema rdzeniami i 2 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wbudowana to 32 GB, do których możemy “dołożyć” kartami MicroSD następne 256 GB. Również posiada dwie kamery, głośniki i mikrofon. Jest tu nieco mniejsza bateria (4850 mAh)

5. Lenovo Tab M7

Lenovo Tab M7

  Najmniejszy i najtańszy z opisanych tu tabletów. Posiada jednak to do czego jest nam potrzebny, czyli dwie kamery, głośnik i mikrofon. Do odbycia wirtualnej lekcji, jak znalazł. Czterordzeniowy procesor i 1 GB pamięci operacyjnej to w tej cenie dobre osiągi. Dostaniemy też 16 GB wbudowanej pamięci (można rozbudować kartami o 128 GB). Bateria ma pojemność 3500 mAh, co pozwoli na przykład na oglądanie do 10 godzin filmu. Wszystkie przedstawione wyżej urządzenia posiadają wbudowane WiFi, dzięki któremu bez problemu połączą się z domową siecią. Te sprzęty nie zawiodą naszych dzieci podczas nauki lub innych zajęć w wirtualnym świecie.