Wentylator stojący - jaki wybrać?

Fala upałów to najwyższy czas na nowy wentylator stojący. Ale jaki wybrać?  Postaw na orzeźwienie i wentylację!

Prezentujemy modele, które różnią się funkcjami, mocą i zaletami. Nie wiesz jeszcze, na jaki wentylator stojący się zdecydować? Nic nie szkodzi! Sprawdź poniższe parametry, dowiedz się więcej i zrób wygodne zakupy online.

Jaki wentylator stojący wybrać? Podpowiadamy!

Najlepsze wentylatory pokojowe poznasz po cichej pracy i szerokich możliwościach doboru odpowiedniej dla Ciebie mocy. Jednak czy każdy z nas będzie korzystał z maksimum możliwości technologicznych tego typu urządzenia? Najczęściej wybierane wentylatory stojące mają zazwyczaj trzy tryby pracy i generują hałas nie większy niż 60 dB.

Dźwięki poniżej 60 decybeli nie przeszkadzają w odpoczynku i pracy, a jeśli zdecydujesz się na wentylator kolumnowy, podmuchy chłodnego powietrza dodatkowo będą naśladowały naturę wiatru. Dzięki temu praca wentylatora będzie w praktyce niezauważalna, a Ty będziesz mógł skupić się na tym, na czym chcesz, w pełnym komforcie.

Activejet Selected WKS-120BPJ

Activejet Selected WKS-120BPJ

Najlepszy wentylator stojący to taki, który swoją wydajnością jest dopasowany do wielkości pomieszczenia. Przyjmuje się, że wentylatory o mocy od 30 do 65 W świetnie sprawdzają się na średnich metrażach. Jeśli jednak pomieszczenie, które planujesz schładzać jest znacznie większe niż standardowy metraż mieszkania, powinieneś celować w urządzenia o mocy 90 W.

3-stopniowa regulacja trybu pracy to standard w większości wentylatorów stojących dostępnych na rynku. Niektóre urządzenia oferują nawet 6-12 poziomów regulacji, a w wentylatorach kolumnowych często możliwe jest ręczne ustawienie skrzydełek w zakresie 90°.

Wentylator kolumnowy Activejet Selected

Wentylator kolumnowy Activejet Selected

Activejet Selected WKS-120CPJ i Activejet Selected WKS-120BPJ to wentylatory kolumnowe zaprojektowane tak, by łączyć funkcjonalność, której oczekują użytkownicy, z niewygórowaną ceną. Te atrakcyjne wizualnie i nowoczesne urządzenia zapewniają jednocześnie dużą moc (60 W) i wysoką wydajność, dzięki zastosowaniu miedzianych zwojów.

Alergicy chwalą sobie funkcję jonizacji, która sprawia, że wszelkie znajdujące się w powietrzu zanieczyszczenia osiadają na podłodze i są łatwiejsze do usunięcia. 3 prędkości pracy i pilot zdalnego sterowania pozwalają na łatwy dobór preferowanych ustawień pracy urządzenia. Oscylacja w zakresie 70° i zasięg powiewów powietrza do 5,5 metra zapewniają przyjemny efekt chłodzenia.

MPM MWP-13M

MPM MWP-13M

Należysz do grona fanów klasyki? Sprawdź wentylator stojący MPM MWP-13M o mocy 50 W. Ten model posiada timer, dzięki któremu możesz zaprogramować pracę urządzenia na czas od 1 do 7 godzin w przód. Pilot zdalnego sterowania pozwala na obsługę bez wstawania z wygodnej kanapy, a oscylacja w zakresie 80° zapewnia skuteczną wymianę schładzanego powietrza.

Profi Care PC-VL 3064

Profi Care PC-VL 3064

Profi Care PC-VL 3064 to kolejna propozycja klasycznego wentylatora stojącego w optymalnej cenie. Elegancki, chromowany wentylator posiada teleskopową, regulowaną nogę i 3-stopniowy zakres regulacji pracy. To rozwiązanie dla minimalistów, którzy nie lubią płacić za niepotrzebne im funkcje.

Woozoo PCF-HM23

Woozoo PCF-HM23

Woozoo PCF-HM23 to niepozorny, ale wyjątkowy wentylator stołowy japońskiej marki. Podczas gdy klasyczne wentylatory wytwarzają powietrze w linii prostej, Woozoo jest skonstruowany tak, by generować spiralny ruch powietrza. Takie rozwiązanie zapewnia lepszy obieg schłodzonego powietrza, dzięki czemu urządzenie sprawdzi się również w roli cyrkulatora. Z jego pomocą szybciej wysuszysz pranie, rozprowadzisz ciepłe powietrze z grzejnika lub chłodne powietrze z klimatyzacji.

Cichą pracę zapewnia dobrej jakości silnik, który może pracować w trzech różnych prędkościach. Regulowana głowica przechylna umożliwia dowolne ustawienie nawiewu. Wysokiej jakości materiały wykonania i oryginalna konstrukcja zapewniają stylowy wygląd urządzenia.

OroMed Oro-Electric Fan

OroMed Oro-Electric Fan

Dostępny w kolorze białym i kolorze czarnym Oro-Electric Fan to nowoczesny wentylator pokojowy o mocy 60 W. Oscylacja powietrza z kątem obrotu 90° oraz konstrukcja z 9 łopatkami, zapewniają równomierne rozprowadzenie schłodzonego powietrza. Urządzenie jest wyposażone w łatwy w obsłudze panel sterowania i pilot. Oro-Electric Fan posiada również włącznik czasowy (7,5 h).

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

- lista produktów objętych rabatami na sferis.pl :)