Jaki klimatyzator przenośny wybrać do domu?

Gorąco interesuje Cię zakup urządzenia, które "na chłodno" poradzi sobie z upałami? Wszystkie polecane produkty znajdziesz na stronie klimatyzatory, ale możesz także iść na skróty 👍 i sprawdzić wybrane i polecane modele.

Klimatyzator do domu - nasz wybór:

Prezentujemy kilka polecanych urządzeń, które różnią się ceną i parametrami, ale zadbają o odpowiednią klimatyzację i komfort termiczny. Przed finalną decyzją o zakupie szczególnie polecamy sprawdzić powierzchnię oraz wydajność chłodzenia, poziom hałasu i specjalne oferty cenowe. Poznaj propozycje klimatyzatorów do domu - na który się zdecydujesz?

1.Klimatyzator przenośny WHIRLPOOL PACW 29COL
 

 Klimatyzator WHIRLPOOL

Urządzenie, które chłodzi, wentyluje i osusza powietrze rekomendowane do raczej niewielkich pomieszczeń komercyjnych, biur oraz sypialni czy salonu. Charakteryzuje się średnim poziomem hałasu (51 dB) i potrafi utrzymywać temperaturę do 8 godzin. Zaletą jest pilot z wbudowanym czujnikiem, który regularnie aktualizuje temperaturę. Pasuje do większości wnętrz.

2.Przenośny klimatyzator WHIRLPOOL PACB 29CO
 

Czarny i elegancki klimatyzator.

Główna funkcja urządzenia to oczywiście chłodzenie, ale model posiada też filtr powietrza (HEPA). Wydajność tego modelu najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach do 30 metrów kwadratowych. Zdalnie sterowany, wyposażony w wyjątkowo przydatny tryb "Komfortowy Sen" 👍, klimatyzator do domu i użytku prywatnego. Idealny do nowoczesnych wnętrz (np. tych w stylu loftowym). 

Jeśli z jakichś powodów w Twoim wnętrzu lepiej sprawdzi się wiatrak (wentylator) zajrzyj TUTAJ.

3. Klimator mobilny CAMRY CR 7908

Klimator to tańsze rozwiązanie.

Klimatyzator do domu to niejedyna opcja na schłodzenie i nawilżenie powietrza. Klimator CAMRY to urządzenie z niższej półki cenowej, zaopatrzone w zbiornik na wodę ze wskaźnikiem poziomu (7 litrów). Użytkowanie jest wyjątkowo proste: najpierw w zamrażalniku mrozimy dwa specjalne wkłady chłodzące, później umieszczamy je w zbiorniku z wodą. Urządzenie do małych i średnich pomieszczeń. Dodatkowa zaleta to brak konieczności wiercenia przewodów i rur do klimatyzacji czy ingerencji w konstrukcję ściany.

4. Klimatyzator przenośny ELECTROLUX EXP26U558CW

 

Klimatyzator z wyższej półki cenowej.

Produkt z wyższej półki dla wymagających, którzy cenią zarówno funkcjonalność, jak i estetykę przedmiotów w mieszkaniu. Ten klimatyzator do domu charakteryzuje się doskonałą wydajnością chłodzenia (9000 BTU/h) przy minimalnym zużyciu energii (klasa A+). Osusza, chłodzi i wentyluje oraz posiada tryb "Komfortowy Sen".

5. Klimatyzator AUX AL-H24

 

Jeśli z jakiegoś powodu mobilność urządzenia nie jest dla Ciebie kluczowa, rozważyć możesz także zewnętrzy klimatyzator do domu.  Chłodzi, grzeje (to urządzenie sprawdzi się cały rok, zakres temperatur tego modelu to -10 do 52 °C), możesz nim zdalnie sterować. 
 

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

- lista produktów objętych rabatami na sferis.pl :)

- a może czujnik czadu i dymu? Wentylator stojący?