Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Dom i Biuro Tekstylia dla domu Obrusy Obrus AURA - Light Grey 130x180

Obrus AURA - Light Grey 130x180

Room99 AURA LIGHT GREY-02.jpg
Room99 AURA LIGHT GREY-01.jpg
Room99 AURA LIGHT GREY-03.jpg
Room99 AURA LIGHT GREY-02.jpg
Room99 AURA LIGHT GREY-01.jpg
Room99 AURA LIGHT GREY-03.jpg

Obrus AURA - Light Grey 130x180

Producent:  Room99
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Obrus Room99 AURA prostokątny 130x180 cm Jasnoszary

Room99 AURA to niezwykła kolekcja eleganckich, jednokolorowych obrusów, która urzeka prostotą, a jednocześnie nadaje spotkaniom przy stole wyjątkowej atmosfery. Wykonany z matowego, gładkiego materiału (100% poliester), obrus stanowić będzie doskonałe tło do Twoich stołowych kompozycji, jak i sam w sobie stanie się stylowym elementem wystroju. Jego tkanina jest mocna, starannie wykończona oraz łatwa w pielęgnacji. Ponadto, dostępny jest w wielu kolorach, które albo uspokoją wnętrze stonowanym odcieniem, albo ożywią je intensywnymi barwami.

W kolekcji AURA znajdują się również zasłony, które mogą stanowić idealne dopełnienie aranżacji Twoich czterech kątów.

Specyfikacja

Układ Prostokąt
Kolor produktu Jasnoszary
Odporny na plamy Tak
Materiały Poliester
Kolekcja AURA
Szerokość produktu 1300 mm
Wysokość produktu 1800 mm
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Obrus AURA - Light Grey 130x180

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Obrus AURA - Light Grey 130x180

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.