Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis RTV Audio Mikrowieże i miniwieże Mini Wieża Hi-Fi CAMRY CR 1173

Mini Wieża Hi-Fi CAMRY CR 1173

1.jpg
1.jpg

Mini Wieża Hi-Fi CAMRY CR 1173

Producent:  Adler
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Camry CR 1173 Mini Wieża Hi-Fi z Bluetooth

Wieża Hi-Fi CR 1173 to nowoczesny sprzęt stereofoniczny z dwoma głośnikami o RMS 28W. Daje możliwość odtwarzania muzyki z karty SD, pamięci flash podłączanej przez port USB, a także z innych urządzeń, dzięki wejściu AUX oraz bluetooth. Z tego względu najczęściej występuje jako samodzielne urządzenie, natomiast najbardziej wymagający użytkownicy mogą potraktować wieżę jako element większego zestawu nagłaśniającego. Dzięki swojej kolumnowej budowie, model CR 1173 zajmuje mało miejsca na podłodze lub półce, jednocześnie zapewniając odpowiednie rozprowadzanie dźwięku po pomieszczeniu. Dodatkowo sprzęt posiada atrakcyjny wygląd, który szczególnie dobrze komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami.

Specyfikacja

Model Domowy mikrosystem audio
Kolor produktu Czarny
Odtwarzacz płyt Tak
Obudowa kasety Nie
Ilość głośników 2
Moc wyjściowa (RMS) 5 W
Zakresy tunera AM, FM
Ilość stacji 30
Typ wyświetlacza LED
Wi-Fi Nie
Bluetooth Tak
Port USB Tak
Wtyk słuchawek 3,5 mm
Odtwarzacz mp3 Tak
Zintegrowany czytnik kart Nie
Regulacja poziomu tonów niskich Tak
Regulacja poziomu tonów wysokich Tak
Zdalnie sterowany Tak
Źródło zasilania Prąd przemienny
Napięcie 230 V
Częstotliwość wejściowa 50 Hz
Moc maksymalna 28 W
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Kompatybilność dokowania produktów Apple Nieobsługiwany
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Mini Wieża Hi-Fi CAMRY CR 1173

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Mini Wieża Hi-Fi CAMRY CR 1173

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.