Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Oprogramowania antywirusowe Bitdefender Family Pack BDFP-N-2Y-NL 24 miesiące Wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

Oprogramowania antywirusowe Bitdefender Family Pack BDFP-N-2Y-NL 24 miesiące Wersja cyfrowa
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka w 24h

Opis - Oprogramowania antywirusowe Bitdefender Family Pack BDFP-N-2Y-NL 24 miesiące Wersja cyfrowa

Z482m4l070x0x1o5l0q4y7k8z0o2n392

Bitdefender Family Pack

Lawinowo wzrasta liczba zagrożeń dotyczących smartfonów i tabletów oraz ich użytkowników. Bitdefender Family Pack to program gwarantujący właściwą ochronę dla urządzeń. Umożliwia bezpieczne i nieograniczone korzystanie z nich w każdych warunkach. Chroni przez konsekwencjami kradzieży, zagrożeniami internetowymi, a nawet oszczędza zużycie baterii. Bitdefender Family Pack to niezwykle łatwy w obsłudze program w polskiej wersji językowej.

V7y0D5Z8g0G0S1s5k0c4U7W8O0L2U3y2
S6G9j5Z3E0g0N1z5X0L4k7W8A0X2f3f2
W4t6E2D600h061u5J0a4R7h8v0v2f3O2

OCHRONA ANTYKRADZIEŻOWA

Narzędzie to, wykorzystując polecenia przesyłane SMS oraz panel internetowy, umożliwia zlokalizowanie skradzionego lub zgubionego urządzenia. Może również zniechęcić złodzieja i skłonić go do porzucenia sprzętu dzięki alarmowi uruchamianemu przez właściciela. Program pozwala również na zdalne zablokowanie skradzionego urządzenia lub wykasowanie zapisanych na nim prywatnych danych.


OCHRONA PRZED ZAGROŻENIAMI INTERNETOWYMI

Oprogramowanie korzysta z technologii Bitdefender Cloud. Dzięki temu opiera się na najbardziej aktualnych bazach zagrożeń internetowych, ostrzega przed korzystaniem z niebezpiecznych witryn służących m. in. do wyłudzania poufnych danych.
Bitdefender Family Pack wyposażony został także w narzędzia kontrolujące pobierane aplikacje.


SKANOWANIE W TRAKCIE INSTALACJI

Program przeprowadza automatyczne skanowanie pobieranych aplikacji i badanie pod względem ewentualnych zagrożeń już w czasie ich instalowania na urządzeniu. Niezależnie z jakiego źródła pochodzi aplikacja możesz być pewny jej bezpieczeństwa. Skanowanie na żądanie. Aby dowiedzieć się, czy na smartfonie lub tablecie nie znajdują się niebezpieczne aplikacje, w każdej chwili może zostać uruchomione skanowanie. Dzięki temu użytkownik może upewnić się, czy wszystkie zainstalowane aplikacje są legalne i bezpieczne.


AUDYT APLIKACJI

Bitdefender Family Pack przeprowadza również kompleksowy audyt zainstalowanych aplikacji. Pozwala on uzyskać użytkownikowi wyczerpujące informacje dotyczące uprawnień w dostępie do sieci, do prywatnych danych oraz o możliwości generowania kosztów (wysyłanie sms, nawiązywanie połączeń). Chroni dane przed dostaniem się w niepowołane ręce oraz przed niespodziewanymi kosztami.


C8P3x7Q260L0Q1d5h0A4A7s8h0q2X3E2

JEDNO KONTO. TRZY SYSTEMY OPERACYJNE. NIELIMITOWANA LICZBA CHRONIONYCH URZĄDZEŃ

Po co kupować oddzielne licencje na każde urządzenie w Twoim domu? Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender Family Pack chroni każdy komputer z systemem Windows, Mac i każde urządzenie z systemem Android Twojej Rodziny. Płacisz raz i zapewniasz pełną najwyższą ochronę, każdemu urządzeniu w Twoim Domu.
Do jednego konta Bitdefender Central możesz dodać dowolną ilość urządzeń, które chcesz chronić. Licencja Family Pack nie jest przeznaczona do użytku komercyjnego.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

pc.jpg
Więcej na temat licencji cyfrowych dowiecie się Państwo pod [tym linkiem].
Specyfikacja - Oprogramowania antywirusowe Bitdefender Family Pack BDFP-N-2Y-NL 24 miesiące Wersja cyfrowa
ProducentBitdefender
Kod producentaBDFP-N-2Y-NL
ZastosowanieAntywirusowe i zabezpieczające
Okres licencji24 miesiące
Architektura programu32-Bit
64-Bit
Typ DRMPlatforma producenta
Minimalne wymagania sprzętowePamięć RAM 1 GB
Wolne miejsce 1.5 GB
Procesor dwurdzeniowy 1.6 GHz
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
Rodzaj wydaniaWersja cyfrowa
Dodatkowe informacjeOchrona Android
Ochrona antywirusowa
Ochrona bankowości internetowej
Ochrona iOS
Zapora sieciowa

Opinie - Oprogramowania antywirusowe Bitdefender Family Pack BDFP-N-2Y-NL 24 miesiące Wersja cyfrowa

Ocena produktu: Oprogramowania antywirusowe Bitdefender Family Pack BDFP-N-2Y-NL 24 miesiące Wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIS ACTIVEJET Aerocool AMD Apple ASUS Be Quiet! BOSCH BROTHER CANON Crucial D-Link Dell EPSON GIGABYTE HP Huawei Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Manta Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony SteelSeries Toshiba TP-Link Trust
do góry