Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender Family Pack BDFP-N-3Y-NL Nieograniczona 36 miesięcy Wersja cyfrowa Domowa

Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender Family Pack BDFP-N-3Y-NL Nieograniczona 36 miesięcy Wersja cyfrowa Domowa

4.6 | Opinie: 5

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender Family Pack BDFP-N-3Y-NL Nieograniczona 36 miesięcy Wersja cyfrowa Domowa

p7v3j1M910p0Y1g5D0o4L7H8V0C2F2S4

Bitdefender Family Pack

Lawinowo wzrasta liczba zagrożeń dotyczących smartfonów i tabletów oraz ich użytkowników. Bitdefender Family Pack to program gwarantujący właściwą ochronę dla urządzeń. Umożliwia bezpieczne i nieograniczone korzystanie z nich w każdych warunkach. Chroni przez konsekwencjami kradzieży, zagrożeniami internetowymi, a nawet oszczędza zużycie baterii. Bitdefender Family Pack to niezwykle łatwy w obsłudze program w polskiej wersji językowej.

x7f7G2Y4t0S0w1K5s0q4B7m8D0G2F245
C4y0Q5D2n0y0u115n0G4I7I8S0X2k2Q5
D927y370T0v0R1L5m0c487z8t0N23265

OCHRONA ANTYKRADZIEŻOWA

Narzędzie to, wykorzystując polecenia przesyłane SMS oraz panel internetowy, umożliwia zlokalizowanie skradzionego lub zgubionego urządzenia. Może również zniechęcić złodzieja i skłonić go do porzucenia sprzętu dzięki alarmowi uruchamianemu przez właściciela. Program pozwala również na zdalne zablokowanie skradzionego urządzenia lub wykasowanie zapisanych na nim prywatnych danych.


OCHRONA PRZED ZAGROŻENIAMI INTERNETOWYMI

Oprogramowanie korzysta z technologii Bitdefender Cloud. Dzięki temu opiera się na najbardziej aktualnych bazach zagrożeń internetowych, ostrzega przed korzystaniem z niebezpiecznych witryn służących m. in. do wyłudzania poufnych danych.
Bitdefender Family Pack wyposażony został także w narzędzia kontrolujące pobierane aplikacje.


SKANOWANIE W TRAKCIE INSTALACJI

Program przeprowadza automatyczne skanowanie pobieranych aplikacji i badanie pod względem ewentualnych zagrożeń już w czasie ich instalowania na urządzeniu. Niezależnie z jakiego źródła pochodzi aplikacja możesz być pewny jej bezpieczeństwa. Skanowanie na żądanie. Aby dowiedzieć się, czy na smartfonie lub tablecie nie znajdują się niebezpieczne aplikacje, w każdej chwili może zostać uruchomione skanowanie. Dzięki temu użytkownik może upewnić się, czy wszystkie zainstalowane aplikacje są legalne i bezpieczne.


AUDYT APLIKACJI

Bitdefender Family Pack przeprowadza również kompleksowy audyt zainstalowanych aplikacji. Pozwala on uzyskać użytkownikowi wyczerpujące informacje dotyczące uprawnień w dostępie do sieci, do prywatnych danych oraz o możliwości generowania kosztów (wysyłanie sms, nawiązywanie połączeń). Chroni dane przed dostaniem się w niepowołane ręce oraz przed niespodziewanymi kosztami.


L4T3J007R0D0A1E5T0S4X7v8z0I2M2D5

JEDNO KONTO. TRZY SYSTEMY OPERACYJNE. NIELIMITOWANA LICZBA CHRONIONYCH URZĄDZEŃ

Po co kupować oddzielne licencje na każde urządzenie w Twoim domu? Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender Family Pack chroni każdy komputer z systemem Windows, Mac i każde urządzenie z systemem Android Twojej Rodziny. Płacisz raz i zapewniasz pełną najwyższą ochronę, każdemu urządzeniu w Twoim Domu.
Do jednego konta Bitdefender Central możesz dodać dowolną ilość urządzeń, które chcesz chronić. Licencja Family Pack nie jest przeznaczona do użytku komercyjnego.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

pc.jpg
Więcej na temat licencji cyfrowych dowiecie się Państwo pod [tym linkiem].
Specyfikacja - Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender Family Pack BDFP-N-3Y-NL Nieograniczona 36 miesięcy Wersja cyfrowa Domowa
ProducentBitdefender
Kod producentaBDFP-N-3Y-NL
ZastosowanieAntywirusowe i zabezpieczające
Liczba stanowiskNieograniczona
Okres licencji36 miesięcy
Rodzaj licencjiDomowa
Architektura programu32-Bit
64-Bit
Typ DRMPlatforma producenta
Minimalne wymagania sprzętowePamięć RAM 1 GB
Procesor dwurdzeniowy 1.6 GHz
Wolne miejsce 1.5 GB
Obsługiwany system operacyjnyAndroid
iOS
iOS 10.x
iOS 11.x
iOS 12.x
iOS 9.x
Mac OS X
Windows 10
Windows 7
Windows 8
Windows 8.1
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
Rodzaj wydaniaWersja cyfrowa
Dodatkowe informacjeOchrona Android
Ochrona antywirusowa
Ochrona bankowości internetowej
Ochrona iOS
Zapora sieciowa

Opinie - Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender Family Pack BDFP-N-3Y-NL Nieograniczona 36 miesięcy Wersja cyfrowa Domowa

Ocena produktu: Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender Family Pack BDFP-N-3Y-NL Nieograniczona 36 miesięcy Wersja cyfrowa Domowa

Średnia ocena: 4.6
Opinie: 5

0%
0%
20%
0%
80%

Marcin - 14.10.2019 08:15

Skuteczna ochrona bez obciążania komputera. Po dwóch latach użytkowania, postanowiłem przedłużyć o kolejne trzy lata - zaufałem tej marce.

Krzysztof - 14.01.2019 03:59

Program jest skuteczny pod względem ochrony antywirusowej w przypadku Windows, w systemie Android porażka, innych cech pozytywnych nie ma. Ale pewne rozwiązania przyjęte w oprogramowaniu do Windows są archaiczne i katastrofalne, nie można wyłączyć autoaktualizacji (odbywają się co godzinę oraz zaraz po starcie i restarcie systemu), i jeżeli komputer nie jest praktycznie cały czas podłączony do internetu to komunikaty o błędach aktualizacji zasypują użytkownika, do tego interfejs i rozłożenie funkcji oraz brak możliwości konfiguracji oprogramowani to katastrofa, katastrofa to praktycznie brak możliwości konfiguracji firewall oraz jego skuteczność.

Antoni7 - 24.09.2018 17:46

Niezawodna ochrona dla urządzeń z systemami Windows, Mac OS, IOS i Android. Wszysstkie urządzenia, które posiada moja rodzina są dobrze zabezpieczone. Nikt nie skarży się, że sprzęt mu nie działa, bądź spowalnia. Szkoda, że dopiero w tym roku zdecydowałem się na Bitdefendera. Właściwie to już chciałem w ogóle zrezygnować z zabezpieczenia, bo oprogramowanie antywirusowe – konkurencyjne, które miałem do ubiegłego roku strasznie mnie irytowało. Do tej pory pliki otwierały się jak chciały i kiedy chciały. Bitdefender jest dyskretny, zajmuje mało miejsca. Do zakupu skusiły mnie bardzo dobre oceny w testach – produkt jest już 4 lat nagradzany w testach za najlepszą skuteczność.

jacolek - 13.02.2018 12:25

Świetny program, używam od 3 lat.

Mirek - 05.01.2018 16:07

Jak najbardziej polecam. Korzystam już ponad rok i przedłużyłem licencję.

Zaufani Producenci

Actina ACTIS ACTIVEJET Aerocool AMD Apple ASUS Be Quiet! BROTHER CANON Crucial D-Link Dell EPSON GIGABYTE HP Huawei Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony Toshiba TP-Link Trust
do góry