Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Stacja pogody GreenBlue GB151 Stacja pogody GreenBlue GB151 Stacja pogody GreenBlue GB151 Stacja pogody GreenBlue GB151 Stacja pogody GreenBlue GB151 Stacja pogody GreenBlue GB151 Stacja pogody GreenBlue GB151

Stacja pogody GreenBlue GB151

5 | Opinie: 1

Produkt chwilowo niedostępny

Opinie - Stacja pogody GreenBlue GB151

Ocena produktu: Stacja pogody GreenBlue GB151

Średnia ocena: 5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

Waldek - 14.11.2019 20:59

Dobrze wykonana i łatwa w obsłudze stacja pogody. Może jej wymiary nie należą do najmniejszych ale za to informacje wyświetlane na ekranie są bardzo wyraźne i dobrze widoczne nawet ze znacznej odległości. Dużym plusem jest także możliwość zmiany koloru wyświetlanych informacji jak i ich jasność. Instalacja całego zestawu jest bardzo prosta, bo wystarczy jedynie podłączyć zasilanie i poczekać kilka minut na pojawienie się wszystkich informacji (synchronizacja radiowa). Pokaźne przyciski sterujące pomagają w programowaniu stacji w razie jakichkolwiek kłopotów z synchronizacją (na szczęście ja takich nie zauważyłem). Na minus można zaliczyć fakt iż do zestawu nie są dołączone baterie (4xAA). Uważam że zestaw wart jest swej ceny.

Zaufani Producenci

Blaupunkt BOSCH ELECTROLUX KARCHER Philips Tefal Trust VILEDA ZELMER
do góry