


0 | Opinie: 0
Seria Spectro to idealne połączenie wydajności, cichej pracy oraz nowoczesnego designu. Zastosowane w nich wysokiej jakości łożyska hydrauliczne zmniejszają tarci dzięki czemu zapewniają długą bezawaryjną prace
Antywibracyjne podkładki skutecznie pochłaniają i tłumią drgania spowodowane obrotem wentylatora.Zakrzywione łopatki wentylatora skutecznie kierują przepływ powietrza, aby zwiększyć ciśnienie powietrza i zmniejszyć jego opór, zapewniając maksymalną wydajność chłodzenia, przy obrotach 1000 rpm
Wentylator o średnicy 120 mm oferuje cichą pracę (19.6 dB) i niezawodne chłodzenie. Wentylator cechuje się żywotnością do 60000 godzin, a jego łopatki zostały zoptymalizowane w celu zapewnienia maksymalnego przepływu powietrza (35.8 CFM).
Wyposażony w podświetlenie FRGB z 12 diodami LED, co umożliwia wybór z 16,8 miliona kolorów. Płaska konstrukcja z cienkimi pierścieniami LED o grubości 2 mm, atrakcyjnie rozświetla skomponowany system komputerowy.
Wydajność | |
---|---|
Odpowiedni dla | Obudowa komputera |
Model | Wentylator |
Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
Prędkość obrotowa (max) | 1000 RPM |
Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 19,6 dB |
Maksymalny przepływ powietrza | 35,8 ft³/min |
Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,31 mmH2O |
Typ łożyska | Łożysko tulejowe |
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 60000 godz. |
Konstrukcja | |
Kolor produktu | Czarny |
Liczba wentylatorów | 1 wentylator(y) |
Oświetlenie LED | Tak |
Kolor iluminacji | Wielo |
Moc | |
Pobór mocy | 3,6 W |
Napięcie znamionowe | 12 V |
Napięcie rozruchu | 6 V |
Natężenie znamionowe | 0,30 A |
Waga i rozmiary | |
Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
Informacje dodatkowe | |
---|---|
Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
Stan | Nowy |
Ocena produktu: WENTYLATOR AEROCOOL PGS SPECTRO 12 FRGB (120mm) - AEROPGS-SPECTRO-FRGB
Średnia ocena: 0
Opinie: 0