Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Telefony i Tablety Tablety Czytniki e-booków Etui Onyx Boox Palma black

Etui Onyx Boox Palma black

0.jpg
1.jpg
0.jpg
1.jpg

Etui Onyx Boox Palma black

Producent:  ONYX
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Etui ochronne Onyx Boox Palma

Etui ochronne Onyx Boox Palma to idealny sposób na ochronę Twojego czytnika Onyx Boox Palma. Wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają doskonałą ochronę przed zarysowaniami, wstrząsami i uszkodzeniami. Etui jest wygodne w użyciu i zapewnia doskonałe dopasowanie do czytnika.

Specyfikacja

Typ produktu Etui
Kolor produktu Czarny
Kompatybilność Onyx Boox Palma
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Etui Onyx Boox Palma black

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Etui Onyx Boox Palma black

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.