Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
INTELLINET MODUŁ MINI-GBIC SFP 1000BASE-LX LC JEDN - 545013 INTELLINET MODUŁ MINI-GBIC SFP 1000BASE-LX LC JEDN - 545013 INTELLINET MODUŁ MINI-GBIC SFP 1000BASE-LX LC JEDN - 545013 INTELLINET MODUŁ MINI-GBIC SFP 1000BASE-LX LC JEDN - 545013

INTELLINET MODUŁ MINI-GBIC SFP 1000BASE-LX LC JEDN - 545013

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą
Wydajność
Typ transceivera SFPSwiatłowód
Maksymalna szybkość przesyłania danych1000 Mbit/s
Typ interfejsuSFP
Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF)Tak
Złącze światłowodoweLC
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego9/125 µm
Maksymalny dystans transferu10000 m
Długość fali1310 nm
moc Tx (minimalna)-8 dBmW
moc Tx (maksymalna)-3 dBmW
Bilans (budżet) łącza14 dB
Przewodowa sieć lanTak
Rodzaj interfejsu sieci EthernetGigabit Ethernet
Standardy komunikacyjneIEEE 802.3z
Transmisja dwukierunkowa duplexPełny
Cechy
Kolor produktuAluminium
Obsługa podłączania podczas pracyTak
CertyfikatyFCC Class A, CE Mark
Moc
Napięcie3.3 V
Pobór mocy1 W
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)0 - 70 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)-40 - 85 °C
Zakres wilgotności względnej10 - 85%
Waga i rozmiary
Szerokość produktu14 mm
Głębokość produktu57 mm
Wysokość produktu12 mm
Waga produktu18 g
Dane opakowania
Liczba dołączonych produktów1 szt.
Szczegóły Techniczne
Sustainability certificatesRoHS
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 36 miesięcy
Stan Nowy

Opinie - INTELLINET MODUŁ MINI-GBIC SFP 1000BASE-LX LC JEDN - 545013

Ocena produktu: INTELLINET MODUŁ MINI-GBIC SFP 1000BASE-LX LC JEDN - 545013

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ASUS D-Link HP Huawei TP-Link
do góry