Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%

Filtry

Oferty wyróżnione
Maksymalny zasięg działania
Średnica
Cena

Konieczność profesjonalnej rejestracji dźwięku, rozmowy biznesowe przez jeden z komunikatorów, a może wydawanie poleceń innym graczom z zespołu? Każda z tych sytuacji wymaga zaopatrzenia się w dobry mikrofon do komputera. To niewielkie akcesorium przyda się wszystkim osobom, które zajmują się nagrywaniem vlogów, podcastów oraz śpiewaniem. W naszej ofercie można znaleźć zarówno modele przewodowe, jak i bezprzewodowe. Mikrofon USB do komputera może być używany z każdym PC-tem oraz laptopem. Wersje bezprzewodowe nadają się m.in. do prowadzenia różnego rodzaju imprez oraz występów karaoke. Oferowane przez nas urządzenia wyróżniają się bardzo dobrym zbieraniem dźwięków oraz wytrzymałą konstrukcją. Proponujemy zarówno wersje budżetowe, które znakomicie sprawdzą się np. podczas rozmów przez internet, jak i droższe egzemplarze do bardziej profesjonalnych zastosowań.

Mikrofony do komputera - wybierz sprzęt dopasowany do swoich potrzeb

Zdecydowaną większość produktów w naszej ofercie stanowią mikrofony stojące, wyposażone w solidną konstrukcję w postaci statywu. Dzięki temu, rejestrowanie dźwięku jest znacznie bardziej komfortowe, a nagrania stabilne. Dodatkową zaletą statywu jest amortyzacja wstrząsów, co pozwala uniknąć jakichkolwiek trzasków w nagranym materiale. Mikrofony różnią się między sobą czułością, dzięki czemu można dopasować odpowiedni model do posiadanych warunków akustycznych. W naszej ofercie znalazły się ponadto modele jednokierunkowe oraz dookolne (wielokierunkowe). Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

Mikrofony do komputera

Ilość produktów: 0

Popularność

Brak produktów spełniających podane kryteria

Popularność

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Aerocool D-Link Dell JBL Lenovo LG Logitech Microsoft TP-Link Trust
do góry