Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sklep Marki Aranżacje Dla firm
Wielkie wietrzenie magazynów! Kliknij tu ->> i Złap swoją okazję! Oferta limitowana!
Osuszacz powietrza z funkcją oczyszczania Blaupunkt Adh701 - ADH701

Osuszacz powietrza z funkcją oczyszczania Blaupunkt Adh701 - ADH701

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Osuszacz powietrza z funkcją oczyszczania Blaupunkt Adh701 - ADH701


Osuszacz powietrza z funkcją oczyszczania Blaupunkt Adh7011

Osuszacz powietrza z funkcją oczyszczania Blaupunkt Adh701Mieszkańcy bloków, kamienic, a także domów jednorodzinnych często borykają się z problemami jakie sprawia słaba wentylacja. Jej nieprawidłowe działanie skutkuje zwiększoną wilgotnością powietrza w pomieszczeniach, a co za tym idzie pojawieniem się na ścianach niebezpiecznych dla zdrowia grzybów i pleśni.

Wilgotność powietrza we wnętrzach, w których przebywają ludzie, powinna oscylować na poziomie 30-60%. Takie powietrze nie jest ani przesuszone, ani zbyt wilgotne, dzięki czemu czujemy się komfortowo. Uzyskanie odpowiedniego poziomu wilgotności gwarantuje zastosowanie osuszacza powietrza ADH701 marki Blaupunkt. Jest to urządzenie dbające nie tylko o dobre samopoczucie mieszkańców, ale również o stan techniczny budynku, nie dopuszczając do zawilgocenia ścian.

Model ADH701 to osuszacz kondensacyjny z wbudowanym kompresorem, charakteryzujący się wysoką wydajnością osuszania – 20 l/dobę. Jest to cecha, która umożliwia osuszenie powietrza w pomieszczeniu o powierzchni 20-45 m2. Bez problemu pozbędziemy się zatem niechcianej wilgoci z takich pomieszczeń jak salon, pralnia i suszarnia, a także z niewielkiego domku letniskowego.

Urządzenie pracuje nie tylko wydajnie, ale również bardzo cicho. Dzięki temu, że poziom hałasu nie przekracza 48 dB, można go używać podczas wykonywania codziennych czynności domowych, np. oglądania TV czy usypiania dziecka.

Istotnym parametrem jest także duży zbiornik na wodę, którego pojemność wynosi aż 5,5 l. Oznacza to, że przy maksymalnej wydajności pracy osuszacza, zbiornik trzeba opróżniać niespełna 4 razy na dobę. Warto również zaznaczyć, że ADH701 wyposażony został w funkcję ciągłego odpływu wody. Pozwala ona na podłączenie do urządzenia przewodu, którym kondensat odprowadza się bezpośrednio do kanalizacji, bez konieczności korzystania ze zbiornika.

Dwa wyświetlacze LED, znajdujące się na panelu sterowania i przedniej ścianie urządzenia, prezentujące m.in. poziom wilgoci, a także funkcje automatycznego odmrażania i wyłączenia, w razie przepełniania zbiornika, pozwalają na stałe monitorowanie osuszacza i jego bezpieczną pracę.

Model ADH701 wyposażony został również w jonizator oraz filtr, dzięki którym oddychanie osuszonym i pozbawionym zanieczyszczeń powietrzem, z pewnością będzie jeszcze bardziej komfortowe.

Osuszacz powietrza ADH701 to nie tylko sposób na rozwiązanie problemów wilgoci w domach czy mieszkaniach. To również doskonała pomoc przy osuszaniu remontowanych czy zalanych wnętrz, domów letniskowych, a także wilgotnych piwnic.

Właściwości:

Wyświetlacz LED na panelu sterowania oraz na ścianie bocznej
Wskaźnik poziomu wilgotności LED
Wydajność do 20 l/dzień
Wskaźnik pełnego zbiornika, automatyczne wyłączanie
Automatyczne odmrażanie
Wbudowany jonizator powietrza
Filtr powietrza
Cicha praca: poniżej 47 dB
Pojemność zbiornika na wodę: 5,5 l
Funkcja ciągłego odpływu wody
Czynnik chłodzący: R134a, 160 g
Blokada przycisków (Child-lock)
Napięcie: 220-240 V ~ 50 Hz, moc: 350 W
Wymiary: 33 x 28 x 58 cm
Waga: 15,6 kg


Szczegóły Techniczne
Kolor produktuBiały
Filtr powietrzaTak
Cicha pracaTak
Czynnik chłodzącyPłynny
Pojemność zbiornika na wodę5,5 l
Wskaźnik pełnego zbiornika wodyTak
Zdolność osuszania (max)20 l/24h
Moc350 W
Napięcie wejściowe AC220-240 V
Częstotliwość wejściowa AC50 Hz
KółkaTak
Wbudowany wyświetlaczTak
Poziom hałasu47 dB
Waga i rozmiary
Głębokość produktu280 mm
Szerokość produktu330 mm
Wysokość produktu580 mm
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Osuszacz powietrza z funkcją oczyszczania Blaupunkt Adh701 - ADH701

Ocena produktu: Osuszacz powietrza z funkcją oczyszczania Blaupunkt Adh701 - ADH701

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Activejet Beko Blaupunkt BOSCH ELECTROLUX KARCHER Philips Tefal Toshiba Whirlpool ZELMER
do góry