Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Instrumenty muzyczne Akcesoria do instrumentów SSQ KS1 - pojedynczy statyw keyboardowy

SSQ KS1 - pojedynczy statyw keyboardowy

1.jpg
1.jpg
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

SSQ KS1 - pojedynczy statyw keyboardowy

Rozkręcany, łatwy w transporcie statyw keyboardowy, z możliwością regulacji wysokości w zakresie 62cm - 97cm i szerokości od 32 cm do 82 cm.

KS1 jest idealny do wszelkiego rodzaju instrumentów klawiszowych: od keyboardów, klawiatur sterujących po pianina cyfrowe.

Specyfikacja

Kolor produktu Grafitowy
Typ produktu Statyw klawiszowy
Maksymalna wysokość 97 cm
Minimalna wysokość 62 cm
Maksymalna szerokość 82 cm
Minimalna szerokość 32 cm
Gwarancja Gwarancja Producenta 36 miesięcy
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

SSQ KS1 - pojedynczy statyw keyboardowy

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: SSQ KS1 - pojedynczy statyw keyboardowy

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.