Producent: Qoltec
QOLTEC ŁADOWARKA SIECIOWA 90W GAN | 5-20V | 3-4.5A
QOLTEC ŁADOWARKA SIECIOWA 90W GAN | 5-20V | 3-4.5A
- Długość kabla: 1,8 m
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50-60 Hz |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Prąd wyjściowy | 4,5 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Ochrona przed zwarciem, Ochrona przed przepięciem |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Waga produktu | 177 g |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Długość produktu | 35 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza., Chronić przed wilgocią., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |