Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon >>> 22 32 70 888
Stacja pogody GreenBlue GB526 Stacja pogody GreenBlue GB526 Stacja pogody GreenBlue GB526 Stacja pogody GreenBlue GB526 Stacja pogody GreenBlue GB526

Stacja pogody GreenBlue GB526

4.5 | Opinie: 1

Produkt chwilowo niedostępny

Opinie - Stacja pogody GreenBlue GB526

Ocena produktu: Stacja pogody GreenBlue GB526

Średnia ocena: 4.5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

Krzysztof - 05.09.2019 21:08

Bardzo fajna stacja - trafny wybór. Co prawda kolory i pejzaż to tylko podłożona grafika, a nie część wyświetlanej grafiki, ale i tak jest mega czytelna. Na bateriach zbyt szybko się wygasza, ale da się żyć. Na zasilaczu kilka trybów jasności. Paruje się też z tymi czujnikami dla stacji GB522 - to te same. można dokupić osobno ;) Pierwszy minus - to tryb przełączania się między wskazaniami kilku czujników - albo przyciskiem z tyłu (jak ktoś powiesi na ścianie to może zapomnieć), albo automat - niestety wskazuje wtedy także te których nie ma, czyli : wskazanie 1, wskazanie 2, ---- (bo np. czujnika 3 nie ma - to po co wskazywać ----). Drugi to kąt patrzenia: zbudowana tak by patrzeć na nią z góry lub ostatecznie na wprost, ale na pewno nie na powieszoną powyżej - wtedy robi się nieczytelna. Poza tym same plusy - ustawienia, czytelność, parowanie (warto włączyć czujniki wcześniej - jeśli jest problem z parowaniem, wyłączyć na chwilę stację zostawiając włączone czujniki - każdy na swoim kanale oczywiście).

Zaufani Producenci

Blaupunkt BOSCH ELECTROLUX KARCHER Philips Tefal Toshiba Trust VILEDA ZELMER
do góry