Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Sieci Konwertery zasilania TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module

TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module

84294012|1|ProductImage|2023-12-13 16:05:15
84294014|2|ProductImage|2023-12-13 16:05:15
84294012|1|ProductImage|2023-12-13 16:05:15
84294014|2|ProductImage|2023-12-13 16:05:15

TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module

Producent:  TP-Link
79,90 zł
Zamów teraz aby otrzymać: 2024-03-06
Ekspresowa dostawa! 99% zamówień dostarczamy następnego dnia! *
Kup teraz, zapłać za 30 dni z PayPo
Produkt Dostępny
Dostawa już od 25,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
25,90 zł
Orlen paczka w ruchu
25,90 zł
Przesyłka kurierska
25,90 zł
Odbiór w salonie Sferis
Bezpłatnie
Odbiór w punkcie UPS AP
25,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
25,90 zł
DPD Today Warszawa
29,90 zł
InPost Paczkomaty 24/7
BLIK
Przelew online
Google Pay
Apple Pay

Opis

Wielomodowy moduł MiniGBIC

Moduł światłowodowy TL-SM311 służy do zwiększenia zasięgu transferu inteligentnych i zarządzanych switchy. Moduł obsługuje standard Plug-and-Play oraz posiada wsparcie dla trybu pełnego duplexu. Może współpracować z przełącznikami TP-Link wyposażonymi w gigabitowe sloty SFP.

Specyfikacja

Typ transceivera SFP Swiatłowód
Maksymalna szybkość przesyłania danych 1250 Mbit/s
Typ interfejsu mini-GBIC/SFP
Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF) Nie
Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) Tak
Złącze światłowodowe LC (UPC)
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego 50/125, 62.5/125 µm
Maksymalny dystans transferu 550 m
Długość fali 850 nm
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3z
Kolor produktu Metaliczny
Certyfikaty FCC, CE
Napięcie 3.3 V
Maksymalna temperatura eksploatacji 70 °C
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 80 °C
Zakres wilgotności względnej 10 - 90%
Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 90%
Szerokość produktu 55,4 mm
Głębokość produktu 13,7 mm
Wysokość produktu 12,9 mm
Liczba dołączonych produktów 1 szt.
Przewodnik użytkownika Tak
Szerokość opakowania 148 mm
Głębokość opakowania 207 mm
Wysokość opakowania 38 mm
Waga wraz z opakowaniem 110 g
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 85369010
Gwarancja Gwarancja Sklepu 60 miesięcy
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.