Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Zwierzęta Pozostałe zwierzęta VITAPOL Smakers Snack - kolby kiwi dla papużki falistej - 2szt. 80g

VITAPOL Smakers Snack - kolby kiwi dla papużki falistej - 2szt. 80g

Smakers kiwi dla papużki falistej.jpg
Smakers kiwi dla papużki falistej.jpg

VITAPOL Smakers Snack - kolby kiwi dla papużki falistej - 2szt. 80g

Producent:  vitapol
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Vitapol Kolby kiwi dla papużki falistej


Vitapol Kolby kiwi dla papużki falistej są idealnym uzupełnieniem codziennej diety papużek falistych. Składniki i rozmiar kolby zostały specjalne dobrane do wielkości dziobów papużek falistych. Dodatek kiwi zapewnia uzupełnienie diety papużek w witaminę C i witaiminy z grupy B. Spożywanie owoców kiwi podnosi odporność i ma działanie przeciwnowotworowe.
Kolby Vitapol wykonywane są w 80% ręcznie oraz poddawane są unikalnemu procesowi suszenia w temperaturach nieprzekraczających 65ºC. Proces takiego suszenia pozwala na zachowanie większej ilości cennych witamin i substancji odżywczych niż w przypadku wypiekania lub suszenia w wyższych temperaturach.

Specyfikacja

Typ produktu Nasiona
Zalecany do typów ptaków Papużka Falista
Ilość 80 g
Skład Proso żółte, proso białe, nasiona nigru, kiwi liofilizowane, siemię lniane, mąka z ziarna pszenicy, drożdże. Dodatki: barwniki.
Ilość sztuk 2
Smak Kiwi
Kategoria Dla ptaków
Kategoria produktu Pokarm
Rodzaj opakowania Pudełko
Białko 11%
Zawartość tłuszczu 4,2%
Włókno surowe (max) 7%
Popiół surowy 6%
Zawartość wilgoci 12%
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

VITAPOL Smakers Snack - kolby kiwi dla papużki falistej - 2szt. 80g

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: VITAPOL Smakers Snack - kolby kiwi dla papużki falistej - 2szt. 80g

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.