Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%

Filtry

Oferty wyróżnione
Średnica czaszy wentylatora
Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy
Cena
Zasilacz do komputera to jeden z ważniejszych podzespołów, który odpowiada nie tylko za dostarczanie energii, ale również za bezpieczeństwo całego urządzenia. Z tego względu, podczas wybierania konkretnego modelu należy wziąć pod uwagę jego wszystkie parametry. Najważniejszym z nich jest moc. W naszej ofercie można znaleźć egzemplarze o mocy szczytowej od 330 W do 730 W. Ta wartość informuje o tym ile energii jest w stanie dostarczyć zasilacz wszystkim podzespołom komputera. Jeśli zastanawiasz się jaka moc będzie potrzebna, wystarczy policzyć jakie jest w sumie zapotrzebowanie na energię wszystkich komponentów.

Warto zwrócić uwagę również na to jakie zabezpieczenia ma wybrany przez nas model. Zasilacze do komputera mogą posiadać zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem (OVP), przed zbyt niskim napięciem (UVP), przed zwarciem (SCP) oraz zabezpieczenie termiczne (OTP). W naszej ofercie znajdziesz urządzenia zapewniające różne funkcje ochrony zasilania, dzięki czemu możesz liczyć na dłuższą żywotność sprzętu.

Zasilacze do komputera stacjonarnego dostępne w sklepieWybierając zasilacz do komputera, głównym kryterium wyboru nigdy nie powinna być najniższa cena. Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się modele z różnej półki cenowej, jednak wszystkie z nich wyróżniają się wysoką jakością wykonania i sprawnym działaniem. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że jego praca wpłynie negatywnie na inne podzespoły, takie jak procesor, płyta główna czy karta graficzna.

Dobry zasilacz do komputera ma sprawność na odpowiednio wysokim poziomie (minimum 80%). Informuje ona o tym, ile prądu pobieranego z sieci jest przekazywane do podzespołów. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia różniące się między sobą również pod względem rozmiarów. Najpopularniejsze są zasilacze do komputera typu ATX. Tego typu modele mają także największe wymiary. Nieco mniejsze są zasilacze typu SFX, zaś najmniejsze typu TFX. Należy pamiętać, że wraz z rozmiarem rośnie moc urządzenia. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

Zasilacze do komputera

Ilość produktów: 0

Popularność

Brak produktów spełniających podane kryteria

Popularność

Zaufani Producenci

Aerocool ASUS Be Quiet! GIGABYTE MSI
do góry