Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD AGD do kuchni Zlewozmywaki i baterie Zlewozmywak granitowy PYRAMIS CAMEA (53x50) 1B czarny 070007601 zlew jednokomorowy (czarny nakrapiany)

Zlewozmywak granitowy PYRAMIS CAMEA (53x50) 1B czarny 070007601 zlew jednokomorowy (czarny nakrapiany)

1.jpg
1.jpg

Zlewozmywak granitowy PYRAMIS CAMEA (53x50) 1B czarny 070007601 zlew jednokomorowy (czarny nakrapiany)

Producent:  Pyramis
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Zlewozmywak PYRAMIS CAMEA 53x50 1B

Jednokomorowy zlewozmywak sprawdzi się w niewielkiej kuchni, minimalistycznych aneksach kuchennych, a także jako uzupełnienie zmywarki do naczyń. Produkt wykonany został z granitu odpornego na zarysowania i przebarwienia.

Specyfikacja

Typ umywalki Zlewozmywak z widocznym frontem
Kształt zlewu Kwadrat
Wykonanie zlewu Granit
Kolor produktu Czarny
Szerokość produktu 530 mm
Wysokość produktu 500 mm
Gwarancja Gwarancja Producenta 300 miesięcy
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Zlewozmywak granitowy PYRAMIS CAMEA (53x50) 1B czarny 070007601 zlew jednokomorowy (czarny nakrapiany)

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Zlewozmywak granitowy PYRAMIS CAMEA (53x50) 1B czarny 070007601 zlew jednokomorowy (czarny nakrapiany)

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.