ActiveJet LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 6Gn 10m CZARNA
- Długość kabla: 10 m
- Ilość gniazd sieciowych: 6 x gniazdo sieciowe
Listwy przeciwprzepięciowe/zasilające Activejet są idealnym rozwiązaniem dla Twojego domu lub biura. Urządzenia elektryczne podłączone do listwy Activejet będą bezpieczne w momencie chwilowych wzrostów napięcia, dzięki zastosowaniu elementów chroniących przed przepięciami i zakłóceniami w sieci zasilającej.
W wyniku działań komutacyjnych w sieci lub wyładowań atmosferycznych dochodzi do wzrostów napięcia, co stanowi niebezpieczeństwo dla wszelakich urządzeń elektrycznych takich jak: komputery, telewizory, odtwarzacze DVD, lodówki, pralki etc.. Dlatego listwy przeciwprzepięciowe/zasilające Activejet zostały wyposażone w gniazda z uziemieniem, które są dodatkowo chronione przez dwustopniowy układ zabezpieczający. Nieodzownym elementem zapewniającym bezpieczeństwo są również automatyczne oraz wymienne bezpieczniki. Warto również wspomnieć o specjalnej obudowie, która jest niepalna i nieprzewodząca oraz dodatkowo posiada możliwość mocowania do podłoża.
| Typy wyjść AC | Typ E (FR) |
| Długość kabla | 10 m |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu E |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Obrotowe gniazdko AC | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Domowe biuro, Salon, Biuro, Uniwersalne |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Bezpiecznik wejściowy, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Waga produktu | 943 g |
| Funkcje techniczne | Floor or wall-mounted |
| Kolor kabla | Czarny |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Kartka |
| Ostrzeżenia | Nie stosować w wilgotnym środowisku., Nie przeciążać listwy zasilającej., Przechowywać z dala od dzieci. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | Action S.A. |
| Kraj | Polska |
| Adres | ul. Dawidowska 10, Zamienie |
| Kod pocztowy | 05-500 |
| Miasto | Piaseczno |
| action@action.pl | |
| Telefon | (+48 22) 332 16 00, 0 801081111 |
| Nazwa | Action S.A. |
| Kraj | Polska |
| Adres | ul. Dawidowska 10, Zamienie |
| Kod pocztowy | 05-500 |
| Miasto | Piaseczno |
| safety@action.pl | |
| Telefon | (+48 22) 332 16 00 |