AFOX DDR3 8G 1333MHZ MICRON CHIP
104,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-20
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Opóźnienie CAS: 9
- Pamięć RAM: 8 GB
- Typ pamięci RAM: DDR3
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 8 GB
Możesz być zainteresowany również:
Opis
AFOX DDR3 8GB 1333MHz – Niezawodna pamięć z sercem MICRON
Szukasz wydajnego i przystępnego rozwiązania do modernizacji swojego komputera? AFOX DDR3 8GB 1333MHz z chipami MICRON to pamięć RAM, która łączy sprawdzoną technologię, stabilność i korzystną cenę, idealną do codziennego użytku, pracy biurowej czy nauki.
Stabilna wydajność dzięki chipom MICRON
Zastosowanie wysokiej jakości układów MICRON gwarantuje niezawodność działania i długą żywotność modułu. To podzespoły, które przeszły rygorystyczne testy jakości i spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Opóźnienie CAS | 9 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Prędkość zegara pamięci | 1333 MHz |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 240-pin DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Podwójny |
| Napięcie pamięci | 1.5 V |
| Czas cyklu wiersza | 48,125 ns |
| Odświeżany czas cyklu wiersza | 260 ns |
| Czas aktywności wiersza | 35 ns |
| Przepustowość pamięci | 10,6 GB/s |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kompatybilne chipsety | Intel® H55 Express, Intel® H61 Express, Intel® H81 |
| Standard JEDEC | Tak |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 100 °C |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 19 g |
| Szerokość opakowania | 168 mm |
| Wysokość opakowania | 88 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 37 g |
| Organizacja chipów | x8 FBGA DRAM |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie otwierać modułów pamięci., Trzymać z dala od dzieci., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | AFLD38AK1P |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
AFOX DDR3 8G 1333MHZ MICRON CHIP
Trwa wczytywanie...