AFOX DDR4 8GB 3200MHZ CL22 XMP2
308,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-14
Dostawa już od 9,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
9,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
9,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Pamięć RAM: 8 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 8 GB
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.2 |
| Standard JEDEC | Tak |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy modułu pamięci., Chronić przed skrajnymi temperaturami., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | AFLD48PH1P |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
AFOX DDR4 8GB 3200MHZ CL22 XMP2
Trwa wczytywanie...