AKYGA OBUDOWA MICRO ATX 1X USB 3.0 AK36BK
100,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-23
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Układ: Micro Tower
- Obsługiwany typ płyty głównej: Flex ATX, micro ATX, Mini-ITX
- Przeznaczenie: Dom/Biuro
- Przycisk Włączania/wyłączania: Tak
- Maksymalna długość kart graficznych: 25 cm
Możesz być zainteresowany również:
-
Went. NOCTUA 140mm NF-A14 IndustrialPPC-3000 PWM
131,11 zł -
Wentylator NOCTUA NF-A4X20 40x20 mm PWM
63,36 zł -
Dysk twardy HDD WD Red Pro 26TB 3,5" SATA WD260KFGX
4 213,00 zł -
Dysk HDD 6TB 3,5" SATA III 5400RPM Synology HAT3300-6T
1 440,00 zł -
Dysk HDD Seagate Barracuda 2,5" 1TB SATA III 128MB 5400obr/min ST1000LM048
847,00 zł -
PATRIOT DDR4 8GB SIGNATURE 2133MHz 1 rank SO-DIMM
287,60 zł
Opis
AKYGA OBUDOWA MICRO ATX 1X USB 3.0 AK36BK
Obudowa Akyga® AK36BK to produkt w standardzie Micro ATX, którego zaletą jest minimalizm pozwalający skompletować komputer zajmujący niewielką przestrzeń zarówno w biurze, jak i w domu. Lekki i niewielki w swoich rozmiarach produkt w całości wykonany jest w kolorze czarnym, zapewniając estetyczny wygląd. Obsługuje on płyty główne w formacie: Micro ATX, Flex ATX oraz Mini ATX. Obudowa umożliwia montaż karty graficznej do 250 mm długości oraz do 3 dodatkowych wentylatorów wspomagających chłodzenie.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS |
| Układ | Micro Tower |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Flex ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Boczne okno | Nie |
| Przeznaczenie | Dom/Biuro |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Filtr przeciwkurzowy | Nie |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Diody LED | HDD, Zasilanie, SSD |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 14 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 25 cm |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Górne |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 80 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5, 3.5" |
| Liczba obsługiwanych HDD | 3 |
| Szerokość produktu | 175 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Grubość materiału | 0,45 mm |
| Szerokość opakowania | 196 mm |
| Głębokość opakowania | 390 mm |
| Wysokość opakowania | 336 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,45 kg |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu., Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów., Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
AKYGA OBUDOWA MICRO ATX 1X USB 3.0 AK36BK
Trwa wczytywanie...