Akyga zasilacz basic atx 550w p4 fan12cm 3xsata 2xmolex pci-e 6+2 ak-b1-550
Akyga zasilacz basic atx 550w p4 fan12cm 3xsata 2xmolex pci-e 6+2 ak-b1-550
- Łączna moc: 550 W
- Typ okablowania: Niemodularne
- Rodzaj zasilacza (PSU): ATX
- Średnica czaszy wentylatora: 12 cm
Możesz być zainteresowany również:
-
ActiveJet LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 6Gn 10m CZARNA
110,90 zł -
Przedłużacz elek. na zwijaku 20m YT-81221 YATO
299,00 zł -
UNITEK PRZEDŁUŻACZ USB 3.0 AM-AF 2M, Y-C459GBK
19,49 zł -
LANBERG KABEL USB 2.0 TYPE-C(M)-AM 1M, CZARNY
3,90 zł -
Chłodzenie procesora AMD AM4 + AM5 Wraith Stealth
25,90 zł -
Went. NOCTUA 140mm NF-A14 IndustrialPPC-3000 PWM
131,11 zł
Opis
AKYGA ZASILACZ BASIC ATX 550W P4 FAN12CM 3XSATA 2XMOLEX PCI-E 6+2 AK-B1-550
Zasilacz Akyga® AK-B1-550 serii Basic o mocy 550W, to jeden z podstawowych zasilaczy ATX Akyga, przeznaczonych do zasilania komputerów stacjonarnych.
Zasilacz posiada 3 złącza SATA, 2 złącza MOLEX, złącze mini-MOLEX, złącze PCI-E 6+2-pin do kart graficznych, złącze P4 4-pin oraz uniwersalne złącze 24-pin do płyt głównych. Obsługuje specyfikacje ATX12V 2.0, dzięki czemu może być używany z obecną i następną generacją platform z wielordzeniowymi procesorami. Wbudowany cichy wentylator o średnicy 12 cm z chromowanym grillem zapewnia wydajne chłodzenie. Zasilacz posiada wyłącznik manualny, który pozwala użytkownikowi na bezpieczne odcięcie dopływu prądu bez konieczności odłączania kabla zasilającego z sieci. Wysoka sprawność zasilacza pozwala na efektywne zasilanie, zaś stabilne działanie wpływa na niezawodność pracy wszystkich podzespołów komputera.
Szereg zabezpieczeń (OVP, OCP, OPP, OTP, SCP) oraz filtr PFC chronią i zapobiegają uszkodzeniom podzespołów komputera oraz stabilizują pracę zasilacza, dzięki czemu przebiega ona bez niepożądanych zakłóceń.
Specyfikacja
| Łączna moc | 550 W |
| Moc szczytowa | 550 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 280 W |
| Łączna moc (+12 V) | 288 W |
| Łączna moc (+5 V) | 280 W |
| Łączna moc (-12V) | 18,5 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 18,5 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 33 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 24 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 36 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Wydajność | 70% |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Krótkie spięcie |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 3 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 300 mm |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 300 mm |
| Zasilania PCI Express (6-pin) | 1 |
| Złącze P4 CPU (4-pin) | 1 |
| Długość kabla zasilającego CPU | 45 cm |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 2.31 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Certyfikaty | CE, REACH |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 50 °C |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Waga produktu | 1,04 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,12 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami., Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem., Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |