Akyga zasilacz basic atx 600w p4 fan12cm 4xsata 2xmolex pci-e 6pin.. ak-b1-600
Akyga zasilacz basic atx 600w p4 fan12cm 4xsata 2xmolex pci-e 6pin.. ak-b1-600
- Łączna moc: 600 W
- Rodzaj zasilacza (PSU): ATX
- Średnica czaszy wentylatora: 12 cm
Możesz być zainteresowany również:
-
MACLEAN LISTWA ZASILAJĄCA 6 GNIAZD 4XUSB MCE389 W
30,00 zł -
ActiveJet LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 6Gn 10m CZARNA
110,90 zł -
UNITEK PRZEDŁUŻACZ USB 3.0 AM-AF 2M, Y-C459GBK
19,49 zł -
GEMBIRD ADAPTER STEREO MINIJACK(M)->2X MINIJACK(F)
6,90 zł -
Chłodzenie procesora AMD AM4 + AM5 Wraith Stealth
25,90 zł -
Chłodzenie procesora AMD AM4 + AM5 Wraith Stealth
27,90 zł
Opis
AKYGA ZASILACZ BASIC ATX 600W P4 FAN12CM 4XSATA 2XMOLEX PCI-E 6PIN.. AK-B1-600
Zasilacz Akyga® AK-B1-600 serii Basic o mocy 600W to jeden z podstawowych zasilaczy ATX Akyga, przeznaczony do zasilania komputerów stacjonarnych.
Zasilacz posiada 4 złącza SATA, 2 złącza MOLEX, złącze mini-MOLEX, złącze PCI-E 6+2, złącze EPS 12V 4pin oraz uniwersalne złącze 24-pin do płyt głównych. Obsługuje specyfikacje ATX12V 2.0, dzięki czemu może być używany z obecną i następną generacją platform z wielordzeniowymi procesorami. Wbudowany cichy wentylator o średnicy 12 cm z chromowanym grillem zapewnia wydajne chłodzenie. Zasilacz posiada wyłącznik manualny, który pozwala użytkownikowi na bezpieczne odcięcie dopływu prądu bez konieczności odłączania kabla zasilającego z sieci. Wysoka sprawność zasilacza pozwala na efektywne zasilanie, zaś stabilne działanie wpływa na niezawodność pracy wszystkich podzespołów komputera.
Szereg zabezpieczeń (OVP, OCP, OPP, OTP, SCP) oraz filtr PFC chronią i zapobiegają uszkodzeniom podzespołów komputera oraz stabilizują pracę zasilacza, dzięki czemu przebiega ona bez niepożądanych zakłóceń.
Specyfikacja
| Łączna moc | 600 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Pasywne |
| Łączna moc (+3.3 V) | 300 W |
| Łączna moc (+12 V) | 312 W |
| Łączna moc (+5 V) | 300 W |
| Łączna moc (-12V) | 18,5 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 18,5 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 35 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 36 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 38 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Wydajność | 70% |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Krótkie spięcie, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Nie |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 1 |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 2.31 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Certyfikaty | REACH, CE, RoHS |
| Kolor produktu | Szary |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 50 °C |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 87 mm |
| Waga produktu | 1,12 kg |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,19 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami., Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem., Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |