Subskrybuj Apple iPhone 14 Pro Max 256GB już od 178,29 zł/mc netto– dowiedz się więcej

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Zwierzęta Karma mokra dla kotów ANIMONDA Integra Protect Sensitive dla kota smak: i

ANIMONDA Integra Protect Sensitive dla kota smak: i

21064445|1|ProductImage|2017-05-03 15:50:28
21064445|1|ProductImage|2017-05-03 15:50:28

ANIMONDA Integra Protect Sensitive dla kota smak: i

Producent:  Animonda
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Mokra karma dla kota ANIMONDA Integra Protect Sensitive Indyk z ryżem 100g


Integra Protect Sensitive to pełnoporcjowa karma stworzona dla kotów z nietolerancją pokarmową, której głównymi objawami są świąd i biegunka. Zastosowanie diety eliminacyjnej pozwala ograniczyć problemy. Jedynymi źródłami białka w Integra Protect Sensitive są: lekkostrawny indyk oraz ryż.

Ponadto, dzięki zbilansowanej zawartości minerałów utrzymującej pH moczu kota na poziomie 6,5-6,6, Integra Protect Sensitive zapobiega powstawaniu kamieni struwitowych.

Specyfikacja

Pojemność 100 g
Smak karmy Ryż, Indyk
Wartość energetyczna (na 100 g) 94 kcal
Białko 10%
Zawartość tłuszczu 5%
Włókna surowe 0,5%
Popiół surowy 1,5%
Ilość 1
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

ANIMONDA Integra Protect Sensitive dla kota smak: i

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: ANIMONDA Integra Protect Sensitive dla kota smak: i

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.