Asus- RT-AX57 router AX3000 Wi-Fi 6
- Gniazdo karty SIM: Nie
- Połączenie USB 3G/4G: Nie
- Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
- Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Przewodowa sieć LAN: Tak
- Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s, 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s
- Ilość anten: 4
Możesz być zainteresowany również:
-
Switch Ubiquiti UniFi Ultra 8p PoE ( PoE+: 7;) Managed Gigabit
418,00 zł -
Przełącznik TP-LINK [TL-SG108] desktop, 8 portów, 10/100/1000Mb/s
101,90 zł -
Switch Mercusys MS105GS
35,00 zł -
Switch TP-LINK ES220GMP
835,00 zł -
Switch Ubiquiti UniFi Flex Mini 2.5G 5p Managed 1/2,5G (USW-Flex-2.5G-5-EU)
220,00 zł
Opis
ASUS RT-AX57 router AX3000 Wi-Fi 6
Stale rosnąca liczba połączonych z siecią urządzeń osobistych oraz sprzętu typu IoT doprowadziła do ogólnego zwiększenia obciążenia sieci. Na skutego tego, aktualny standard Wi-Fi osiągnął granice swoich możliwości. Router ASUS RT-AX57 z najnowszym standardem 802.11ax oferuje technologie gotowe na przyszłość, lepszą wydajność sieciową, wyższe prędkości połączeń Wi-Fi, większy zasięg sygnału, a także dłuższy czas pracy baterii urządzeń połączonych z siecią, zapewniając użytkownikom znacznie lepsze wrażenia podczas korzystania z sieci.
Rozwiązanie opracowane pod kątem inteligentnego domu
Technologia Wi-Fi 6 (802.11ax) została zaprojektowana pod kątem jednoczesnej obsługi wielu urządzeń, zapewniając nawet czterokrotnie większą przepustowość i wydajność sieci.
Sygnał Wi-Fi, który sięga jeszcze dalej
Standard Wi-Fi 6 zapewnia nawet o 80% większy zasięg sygnału Wi-Fi i lepsze pokrycie przestrzeni sygnałem.
Szybsze Wi-Fi. Bardziej płynne użytkowanie
Oferując całkowitą szybkość transmisji sieciowej na poziomie 3000 Mb/s, router RT-AX57 jest nawet 1,5 razy szybszy niż dwupasmowe routery typu 802.11ac 2X2.
Technologia kolorowania BSS zwiększa wydajność połączeń
Standard Wi-Fi 6 zawiera nową funkcję o nazwie kolorowanie BSS, która poprawia wydajność połączenia Wi-Fi nawet w zatłoczonym środowisku sieciowym. Kiedy dwa sąsiadujące routery transmitują dane na tym samym kanale, czasem Twój router musi poczekać, aż kanał będzie wolny. Dzięki funkcji kolorowania BSS router z Wi-Fi 6 identyfikuje swoje dane za pomocą unikalnego znacznika kanału („koloru”), który pozwala odróżnić sygnał od sąsiednich sieci. Dzięki temu router Wi-Fi 6 może ignorować sygnały oznaczone innym kolorem na kanale i natychmiast przesyłać dane. Takie rozwiązanie znacznie skraca czas oczekiwania routera na transmisję i zwiększa wydajność sieci.
Najnowsza technologia zabezpieczeń sieciowych WPA3
Najnowsza generacja zabezpieczeń sieci Wi-Fi wnosi nowe możliwości dla zwiększenia poziomu ochrony prywatnych i firmowych sieci bezprzewodowych. Opierając się na technologii WPA2, która była szeroko rozpowszechniona przez ponad dekadę, WPA3 dodaje nowe funkcje do uproszczenia zabezpieczenia sieci Wi-Fi. Jednocześnie udostępnia ona lepszą technikę autoryzacji użytkownika oraz efektywniejsze zabezpieczenie kryptograficzne, co bardzo przydaje się na rynkach przetwarzających wrażliwe dane.
Spraw, aby Internet był bezpieczniejszym miejscem dla wszystkich
Pakiet zabezpieczeń AiProtection Classic z automatycznymi aktualizacjami jest bezpłatny na całe życie. Może blokować szkodliwe strony internetowe i wykrywać zainfekowane urządzenia, aby zapewnić Ci całkowity spokój ducha przez cały czas.
Więcej prywatności, w każdym miejscu
Publiczna, dostępna bezpłatnie sieć Wi-Fi rzadko jest bezpieczna. Dzięki technologii Instant Guard VPN, którą oferuje RT-AX57, możesz za jednym kliknięciem zapewnić sobie bezpieczne surfowanie w publicznej sieci Wi-Fi. Ponadto jest to bezpłatne!
Elastyczna i skalowalna łączność sieciowa
Gdy tylko potrzebny Ci będzie większy zasięg lub nowe funkcje, w każdej chwili możesz po prostu dodać kolejny kompatybilny router do swojej sieci AiMesh!
Łatwa konfiguracja zgodnie z Twoimi preferencjami
Pobierz najnowszą wersję aplikacji ASUS Router. Dzięki ikonom graficznym i przejrzystym instrukcjom możesz łatwo uruchomić routera RT-AX57 i według własnego uznania skonfigurować dedykowane funkcje.
Specyfikacja
| Ethernet WAN | Tak |
| DSL WAN | Nie |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 2402 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 2402 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s, 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| SSID na podstawie przypisania VLAN | Tak |
| Obsługuje VPN | VPN Client L2TPVPN Client OVPNVPN Client PPTPVPN Server IPSecVPN Server OVPNVPN Server PPTP |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Port USB | Nie |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet WAN | 1 |
| Statystyka bezprzewodowa | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Klasa wydajności aplikacji | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA, WPA2, WPA3 |
| Firewall | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Dostęp do harmonogramu | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, Sieć WAN, WLAN |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Ilość anten | 4 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Taktowanie procesora | 1700 MHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Zainstalowany system operacyjny | ASUSWRT |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 1,5 A |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Waga produktu | 374 g |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 134 mm |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem., Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych., Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | ASUSTeK Computer Inc. |
| Kraj | Tajwan |
| Adres | 1F.,No.15,Llde Rd. |
| Kod pocztowy | 112 |
| Miasto | Beitou Dist,Taipei City |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
| Nazwa | ASUS COMPUTER GmbH |
| Kraj | Niemcy |
| Adres | Harkort Str. 21-23 |
| Kod pocztowy | 40880 |
| Miasto | Ratingen |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |