Producent: TOP E SHOP
BIURKO LIMA LEWE BIAŁY MAT
BIURKO LIMA LEWE BIAŁY MAT
- Kolor blatu: Biały
- Szerokość produktu: 980 mm
- Głębokość produktu: 510 mm
- Wysokość produktu: 760 mm
Biurko Lima świetnie sprawdzi się w domowych pokojach, jak i w biurze. Biurko posiada trzy pojemne szuflady oraz wysuwaną półkę, która jest idealnym miejscem na klawiaturę. Prosta i nowoczesna konstrukcja zapewnia użytkownikowi komfortowe warunki pracy.
Biurko Lima jest wykonane z wysokiej jakości materiałów. Korpus oraz fronty zrobione są z płyty wiórowej laminowanej. Obrzeża mebla wykończone są tworzywem ABS charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną.
| Model | Prosty |
| Właściwe wykorzystanie | Gaming, Domowe biuro, Biuro |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Materiał wykończenia blatu | Laminat |
| Typ blatu | Matowy |
| Kolor blatu | Biały |
| Kolor produktu | Biały |
| Półka na klawiaturę | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Ilość szuflad | 3 |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Zdalnie sterowany | Nie |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Szerokość produktu | 980 mm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Wysokość produktu | 760 mm |
| Grubość blatu stołu | 1,6 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 32,5 kg |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm |
| Zawartość zestawu | Biurko x 1, Instrukcja montażu x 1, Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Ilość paczek | 1 |
| Dodatkowe informacje | Obrzeża – wykończone tworzywem ABS (charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną) |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas montażu., Unikaj przeciążenia biurka., Używaj na stabilnej powierzchni. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |